kcm_solid_actions - en to mai translation catalogue (16 entries)

en: Invalid action
mai: अवैध क्रिया

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
mai: युक्ति प्रकार:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
mai: मान नाम:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
mai: क' बराबर अछि

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
mai: समाहित करैछ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
mai: क्रिया प्रतीक, एकरा बदलब लेल क्लिक करू

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
mai: क्रिया नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
mai: कमांड:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
mai: क्रिया नाम:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
mai: अपन नव क्रियाक लेल नाम दिअ

en: Maintainer
mai: अनुरक्षक

en: The device must be of the type %1
mai: युक्ति केँ %1 प्रकारक होएबा चाही

en: Solid Device Actions Editor
mai: ठोस युक्ति क्रिया संपादक

en: No Action Selected
mai: नहि क्रिया चयनित

en: Cannot be deleted
mai: मेटाएल नहि सकैछ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
mai: हटाबू
