kcmkclock - en to mai translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
mai: एतए अहाँ तंत्रक तिथि, दिन, माह तथा वर्ष परिवर्तित कए सकैत छी.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
mai: एतए अहाँ तंत्र क' समय परिवर्तित कए सकैत अछि. घंटा, मिनट अथवा सेकण्ड मे क्लिक करू फिनु दहिन्ना देल गेल उप्पर अथवा नीच्चाँ बटन केर उपयोग सँ अथवा नवीन मान भर कए संबंधित समय बदलू.

en: Unable to contact time server: %1.
mai: समय सर्वर : %1 सँ जुडब मे असमर्थ.

en: Can not set date.
mai: तिथि नियत नहि कए सकैत अछि.

en: KDE Clock Control Module
mai: केडीई घडी नियंत्रण मोड्यूल

en: (c) 1996 - 2001 Luca Montecchiani
mai: (c) 1996 - 2001 लुका मान्तेचियानी

en: Luca Montecchiani
mai: लुका मान्तेचियानी

en: Original author
mai: मूल लेखक

en: Paul Campbell
mai: पाल कैम्पबेल

en: Current Maintainer
mai: वर्तमान मेंटेनर

en: Benjamin Meyer
mai: बेंजामिन मेयर

en: Added NTP support
mai: एनटीपी समर्थन जोड़ल गेल अछि
