joystick - en to mai translation catalogue (35 entries)

en: Calibration
mai: केलिब्रेशन

en: Next
mai: अगिला

en: Please wait a moment to calculate the precision
mai: सूक्ष्मताक गणना करब क' लेल कृप्या क्षण भर क' प्रतीक्षा करू

en: (usually X)
mai: (प्रायः X)

en: (usually Y)
mai: (प्रायः Y)

en: Communication Error
mai: संचारक त्रुटि

en: You have successfully calibrated your device
mai: अहाँ अपन युक्ति केँ सफलता पूर्वक कैलिब्रेट कएलहुँ

en: Calibration Success
mai: कैलिब्रेशन सफल

en: Value Axis %1: %2
mai: अक्ष मूल्य %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
mai: देल गेल अओजार %1 खोलल नहि जाए सकल: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
mai: देल गेल अओजार %1 जायस्टिक नहि अछि.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
mai: जायस्टिक अओजार %1 क' लेल कर्नेल ड्राइवरक संस्करण प्राप्त नहि कए सकल: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
mai: मोजुदा चलि रहल कर्नेल ड्राइवर संस्करण अछि (%1.%2.%3) जे ओ नहि अछि जे  (%4.%5.%6) केर लेल कम्पाइल्ड अछि.

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
mai: जायस्टिक अओजार %1 क' लेल बटनसभक सँख्या प्राप्त नहि कएल जाए सकल: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
mai: जायस्टिक अओजार %1 क' लेल अक्षसभक सँख्या प्राप्त नहि कएल जाए सकल: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
mai: जायस्टिक अओजार %1 क' लेल कैलिब्रेशन मान नहि भेटल: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
mai: जायस्टिक अओजार %1 क' लेल कैलिब्रेशम मान पुनर्स्थापित नहि कएल जाए सकल: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
mai: जायस्टिक अओजार %1 क' लेल कैलिब्रेशन मानकेँ प्रारंभ नहि कएल जाए सकल: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
mai: जायस्टिक अओजार %1 क' लेल कैलिब्रेशम मानकेँ लागू नहि कएल जाए सकल: %2

en: internal error - code %1 unknown
mai: आंतरिक त्रुटि - कोड %1 अज्ञात

en: KDE Joystick Control Module
mai: केडीई जायस्टिक नियंत्रण मोड्यूल

en: (c) 2004, Martin Koller
mai: (c) 2004, मार्टिन कोलर

en: Device:
mai: डिवाइस:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
mai: स्थिति:

en: Show trace
mai: ट्रेस देखाबू

en: PRESSED
mai: दबाएल

en: Buttons:
mai: बटनसभ:

en: State
mai: स्थिति

en: Axes:
mai: अक्षः

en: Value
mai: मान

en: Calibrate
mai: कैलिब्रेट

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
mai: देल गेल नाम अवैध अछि (एकरामे /dev नहि अछि).
    कृप्या सूची मे सँ युक्ति चुनू अथवा फिनु
    भरू उपकरण, जहिना-  /dev/js0.

en: Unknown Device
mai: अनचिन्ह युक्ति

en: Device Error
mai: डिवाइस त्रुटि

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
mai: जायस्टिक अओजार %1 क' लेल सबहि कैलिब्रेशन मूल्यसभ केँ पुनर्स्थापित कएलक.
