kcmkeyboard - en to ms translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHardware)
en: Hardware
ms: Perkakasan

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
ms: Tidak diketahui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
ms: Hid&upkan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
ms: Jan&gan tukar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
ms: &Kadar:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, delaySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en: If supported, this option allows you to set the delay after which a pressed key will start generating keycodes. The 'Repeat rate' option controls the frequency of these keycodes.
ms: Jika disokong, pilihan ini membenarkan anda untuk menetapkan sela masa selepas dimana kekunci yang ditekan akan mula menghasilkan kod kekunci. Pilihan 'Kadar ulangan' mengawal ulangan bagi kod kekunci ini.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, rateSlider)
en: If supported, this option allows you to set the rate at which keycodes are generated while a key is pressed.
ms: Jika disokong, pilihan ini membenarkan anda untuk menetapkan kadar dimana kod kekunci dijanakan ketika kekunci ditekan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
ms: &Lengah:
