knetattach - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ms: Masukkan nama bagi <i>Folder Web</i> serta alamat pelayan, port dan laluan folder untuk yang hendak diguna dan tekan butang <b>Simpan & Sambung</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ms: Masukkan nama bagi <i>Selamatkan sambungan shell</i> ini serta alamat pelayan, port dan laluan folder yang hendak diguna dan tekan butang <b>Simpan &Sambung</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ms: Masukkan nama bagi <i>sambungan Protokol Pemindahan Fail</i> ini serta alamat pelayan, port dan laluan folder yang hendak diguna dan tekan butang <b>Simpan & Sambung</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ms: Masukkan nama bagi <i>pemacu rangkaian Micrisoft Windows</i> ini serta alamat pelayan, port dan laluan folder yang hendak diguna dan tekan butang <b>Simpan & Sambung </b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
ms: Tidak dapat menyambungkan pelayan. Semak seting anda dan cuba lagi.

en: Save && C&onnect
ms: Simpan && &Sambung

en: C&onnect
ms: &Sambung

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
ms: Wizard Folder Rangkaian

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
ms: Tambah Folder Rangkaian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
ms: Pilih jenis folder rangkaian yang anda ingin sambung dan tekan butang Berikutnya.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
ms: Sambungan terba&ru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
ms: &Folder Web (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
ms: &Selamatkan shell (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
ms: pemacu rangkaian &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
ms: Maklumat Folder Rangkaian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
ms: &Nama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
ms: &Pengguna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
ms: &Pelayan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
ms: Pengekodan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
ms: &Cipta ikon bagi folder jauh ini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
ms: &Guna penyulitan

en: KDE Network Wizard
ms: Wizard Rangkaian KDE

en: Primary author and maintainer
ms: Penulis utama dan penyelenggara
