kcmkonq - en to nb translation catalogue (17 entries)

en: Desktop
nb: Skrivebord

en: Documents
nb: Dokumenter

en: Downloads
nb: Nedlastinger

en: Music
nb: Musikk

en: Pictures
nb: Bilder

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
nb: <h1>Stier</h1>
    Med denne modulen kan du velge hvor filer på skrivebordet ditt
     blir lagret i filsystemet.
    Bruk «Hva er dette?» (Shift+F1) for å få hjelp til de enkelte valgene.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
nb: Skrivebordsti:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
nb: Denne mappa inneholder alle filene du ser på skrivebordet. Du kan endre plasseringa til denne mappa hvis du ønsker det, og innholdet vil også flyttes automatisk til den nye plasseringa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
nb: Dokumentsti:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å laste eller lagre dokumenter.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
nb: Last ned til:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å lagre nedlastede filer.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å laste eller lagre filmer.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
nb: Bilder-sti:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å laste eller lagre bilder.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
nb: Musikksti:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å laste eller lagre musikk.
