knetattach - en to nb translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
nb: Skriv navn for denne <i>vevmappa</i> og tjeneradressen, porten og mappestien som skal brukes, og trykk <b>Lagre og kople til</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
nb: Skriv navn for denne <i>SSH-tilkoblingen</i> og tjeneradressen, porten og mappestien som skal brukes, og trykk <b>Lagre og kople til</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
nb: Skriv navn for denne <i>FTP-tilkoblingen</i> og tjeneradressen, porten og mappestien som skal brukes, og trykk <b>Lagre og kople til</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
nb: Skriv navn for denne <i>Microsoft Windows-nettverksstasjonen</i> og tjeneradressen, porten og mappestien som skal brukes, og trykk <b>Lagre og kople til</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
nb: Klarte ikke kople til tjeneren. Kontroller innstillingene og prøv igjen.

en: Save && C&onnect
nb: Lagre og &kople til

en: C&onnect
nb: K&ople til

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
nb: Veiviser for nettverksmappe

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
nb: Legg til ei nettverksmappe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
nb: Velg typen nettverkmappe som skal kobles opp og trykk Neste-knappen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
nb: &Nylig tilkobling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
nb: &Vevmappe (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
nb: &Sikkert skall (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
nb: &Microsoft® Windows® network disk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
nb: Informasjon om nettmappe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
nb: &Navn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
nb: &Bruker:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
nb: Tje&ner:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
nb: &Protokoll:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
nb: &Mappe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
nb: Tegnkoding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
nb: L&ag et ikon for fjernmappa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
nb: &Bruk kryptering

en: KDE Network Wizard
nb: KDE nettverksveiviser

en: (c) 2004 George Staikos
nb: © 2004 George Staikos

en: Primary author and maintainer
nb: Hovedutvikler og vedlikeholder
