plasma_applet_tasks - en to nb translation catalogue (15 entries)

en: Behavior
nb: Oppførsel

en: Maximum rows:
nb: Høyeste antall rader:

en: Manually
nb: Manuelt

en: Alphabetically
nb: Alfabetisk

en: Move &To Current Desktop
nb: Flytt &til dette skrivebordet

en: &All Desktops
nb: &Alle skrivebord

en: &New Desktop
nb: &Nytt skrivebord

en: All Activities
nb: Alle aktiviteter

en: Ma&ximize
nb: Ma&ksimer

en: Mi&nimize
nb: Mi&nimer

en: &Shade
nb: &Rull opp

en: Allow this program to be grouped
nb: Tillat dette programmet å bli gruppert

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
nb: Tilgjengelig på alle aktiviteter

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
nb: Også tilgjengelig på %1

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
nb: Tilgjengelig på %1
