plasma_applet_trash - en to nb translation catalogue (7 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
nb: Åpne

[ctx: a verb]
en: Empty
nb: Tøm

en: Trash
    Empty
nb: Søppel
    Tom

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
nb[0]: Søppel
    Ett element
nb[1]: Søppel
     %1 elementer

en: Trash
nb: Søppel

en: Empty
nb: Tom

en: One item | %1 items
nb[0]: Ett element
nb[1]: %1 elementer
