kcmkonq - en to nb translation catalogue (17 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
nb: Skrivebordsmappe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
nb: Denne mappen inneholder alle filene som du ser på skrivebordet.

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
nb: Dokumentmappe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å åpne eller lagre dokumenter.

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
nb: Nedlastingsmappe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å lagre nedlastede filer.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
nb: Videoklippmappe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å åpne eller lagre videofiler.

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
nb: Bildemappe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å åpne eller lagre bildefiler.

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
nb: Musikkmappe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å åpne eller lagre musikkfiler.

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
nb: Offentligmappe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for offentlige delte filer når nettverksdeling er i bruk.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
nb: Malmappe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
nb: Denne mappa vil bli brukt som standard for å åpne eller lagre malfiler.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
nb: Velg ny mappe
