plasma-desktop - en to nb translation catalogue (8 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
nb: Verdi

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
nb: TRYKKET

[ctx: @label Button state]
en: State
nb: Tilstand

en: No game controllers found
nb: Fant ingen spillkontroller

en: Connect a wired or wireless controller
nb: Koble til en kablet/trådløs spillkontroller

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
nb: Enhet:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
nb: Knapper:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
nb: Akser:
