plasma-desktop - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
nb: Brukt for en stund siden

en: Used more than a year ago
nb: Brukt mer enn et år siden

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
nb[0]: Brukt en måned siden
nb[1]: Brukt %1 måneder siden

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
nb[0]: Brukt et døgn siden
nb[1]: Brukt %1 døgn siden

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
nb[0]: Brukt en time siden
nb[1]: Brukt mer enn %1 timer siden

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
nb[0]: Brukt et minutt siden
nb[1]: Brukt %1 minutter siden

en: Used a moment ago
nb: Nettopp brukt

en: Walk through activities
nb: Bla gjennom aktiviteter

en: Walk through activities (Reverse)
nb: Bla gjennom aktiviteter (baklengs)
