kcmkded - en to nb translation catalogue (22 entries)

en: Failed to stop service: %1
nb: Klarte ikke stoppe tjenesten: %1

en: Failed to start service: %1
nb: Klarte ikke starte tjenesten: %1

en: Failed to stop service.
nb: Klarte ikke stoppe tjenesten.

en: Failed to start service.
nb: Klarte ikke starte tjenesten.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
nb: Klarte ikke varsle KDE-tjenestebehandleren (kded6) om lagrede endringer: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
nb: Hvis du slår av noe her for å unngå et problem, <link url='%1'>legg og helst inn en feilrapport om problemet</link>.

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
nb: Behandleren for bakgrunnstjenester (kded6) kjører ikke. Se til at den er installert riktig.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
nb: Noen tjenester slår seg selv automatisk av dersom de blir manuelt startet når det ikke er bruk for de.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
nb: Noen tjenester startes/stoppes automatisk når behandleren for bakgrunnstjenester (kded6) blir startet på nytt for å ta i bruk endringene.

en: All Services
nb: Alle tjenester

[ctx: List running services]
en: Running
nb: Kjører

[ctx: List not running services]
en: Not Running
nb: Kjører ikke

en: Startup Services
nb: Oppstartstjenester

en: Load-on-Demand Services
nb: Når-det-trengs-tjenester

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
nb: Slå av automatisk lasting av %1 ved oppstart

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
nb: Slå på automatisk lasting av %1 ved oppstart

en: Toggle automatically loading this service on startup
nb: Slå av/på automatisk lasting av tjenesten ved oppstart

en: Not running
nb: Kjører ikke

en: Running
nb: Kjører

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
nb: Stopp %1

en: Stop Service
nb: Stopp tjeneste

en: Start Service
nb: Start tjeneste
