plasma-desktop - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: General
nb: Generelt

en: Display style:
nb: Visningsstill:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
nb: Mangler flagg

en: Layouts:
nb: Oppsett:

en: Configure…
nb: Sett opp …
