plasma-desktop - en to nb translation catalogue (7 entries)

[ctx: @action:inmenu removes widget]
en: Remove
nb: Fjern

[ctx: @action:inmenu opens widget config dialog]
en: Configure…
nb: Sett opp …

[ctx: @action:inmenu opens widget alternatives explorer]
en: Show Alternatives…
nb: Vis alternativer …

[ctx: @label:spinbox]
en: Spacer width
nb: Avstandsbredde

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
nb: Fleksibel størrelse

[ctx: @info:whatsthis Accessible description for entering Panel edit mode click area]
en: Open Panel configuration ui
nb: Åpne brukergrensesnitt for paneloppsett

[ctx: @action:button opens widget explorer]
en: Add Widgets…
nb: Legg til elementer …
