kcmkonq - en to nds translation catalogue (17 entries)

en: Desktop
nds: Schriefdisch

en: Documents
nds: Dokmenten

en: Downloads
nds: Daalladen

en: Music
nds: Musik

en: Pictures
nds: Biller

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
nds: <h1>Ornern</h1>
    Mit dit Moduul kannst Du fastleggen, woneem binnen dat Dateisysteem de Dateien op Dien Schriefdisch wohrt warrt.
    Wenn Du Hülp för enkelte Optschonen bruukst, bruuk de Funkschoon "Wat is dat?" (Ümschalt+F1).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
nds: Schriefdisch-Orner:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
nds: Disse Orner bargt all de Dateien, de op Dien Schriefdisch liggt. Du kannst em bewegen, wenn Du dat wullt, de Inholt warrt denn automaatsch ok na den niegen Oort verschaven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
nds: Dokmenten-Orner:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
nds: Disse Orner warrt standardwies för dat Laden oder Sekern vun Dokmenten bruukt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
nds: Daallaad-Orner:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
nds: Binnen disse Orner warrt Dien daallaadt Dokmenten standardwies sekert.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
nds: Disse Orner warrt standardwies för't Laden oder Sekern vun Filmen bruukt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
nds: Biller-Orner:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
nds: Disse Orner warrt standardwies för dat Laden oder Sekern vun Biller bruukt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
nds: Musik-Orner:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
nds: Disse Orner warrt standardwies för dat Laden oder Sekern vun Musik bruukt.
