kcm_solid_actions - en to nds translation catalogue (40 entries)

en: Editing Action '%1'
nds: Akschoon „%1“ bewerken

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
nds: As't lett is de Akschoonnaam, Befehl, de Beding oder dat Lüttbild leeg.
    Dorüm warrt Ännern nich övernahmen.

en: Invalid action
nds: Leeg Akschoon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
nds: Parameter bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
nds: Parameter-Typ:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
nds: Egenschap passt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
nds: Inholt höört tosamen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
nds: Inholt höört nich tosamen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
nds: Reedschap-Koppelsteed passt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
nds: Reedschap-Typ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
nds: Weertnaam:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
nds: Is liek mit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
nds: Bargt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
nds: Parameter torüchsetten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
nds: Ännert Parameters sekern

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
nds: Klick hier, wenn Du dit Akschoon-Lüttbild ännern wullt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
nds: Akschoonnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
nds: Befehl:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
nds: Befehl, de de Akschoon utlööst
    Kann all vun disse Platzhollers bruken (kiekt nich op Groot- un Lüttschrieven):
    
    %f: De Reedschap ehr Inhangsteed - bloots bi Spiekerreedschappen
    %d: Padd na den Reedschap-Knütt - bloots bi Blockreedschappen
    %i: De Reedschap-Beteker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
nds: För disse Akschoon mööt de nakamen Parameters op de Reedschappen passen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
nds: Akschoonnaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
nds: Giff den Naam för Dien nieg Akschoon in.

en: Solid Action Desktop File Generator
nds: Solid-Akschoon-Schriefdischdateimaker

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
nds: En Warktüüch, dat ut Solid-Reedschapkoppelsteedklassen automaatsch Schriefdisch-Dateien för't Översetten opstellt.

en: (c) 2009, Ben Cooksley
nds: © 2009: Ben Cooksley

en: Maintainer
nds: Pleger

en: The device must be of the type %1
nds: De Reedschap-Typ mutt %1 wesen

en: Any of the contained properties must match
nds: Jichtenseen vun de bargten Egenschappen mutt passen

en: All of the contained properties must match
nds: All bargt Egenschappen mööt passen

en: The device property %1 must equal %2
nds: De Reedschap-Egenschap "%1" mutt "%2" wesen.

en: The device property %1 must contain %2
nds: De Reedschap-Egenschap "%1" mutt "%2" bargen

en: Solid Device Actions Editor
nds: Solid-Editor för Reedschap-Akschonen

en: Solid Device Actions Control Panel Module
nds: Kuntrullpaneel-Moduul för Solid-Reedschapakschonen

en: (c) 2009, 2014 Solid Device Actions team
nds: © 2009, 2014: Solid sien Reedschapakschonen-Koppel

en: Port to Plasma 5
nds: Porteren na Plasma 5

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
nds: As't lett is de Egenschapweert för disse Akschoon leeg.

en: Error Parsing Device Conditions
nds: Fehler bi't Inlesen vun de Reedschap-Bedingen

en: No Action Selected
nds: Keen Akschoon utsöcht

en: Cannot be deleted
nds: Lett sik nich wegdoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
nds: Wegmaken
