libkonq - en to nds translation catalogue (21 entries)

en: Location
nds: Steed

en: Icons
nds: Lüttbiller

en: File name pattern:
nds: Dateinaam-Muster:

en: File types:
nds: Dateitypen:

en: Select All
nds: All utsöken

en: Deselect All
nds: All afkören

en: Lock in place
nds: Fastsetten

en: Sorting:
nds: Sorteren:

en: None
nds: Keen

en: Default
nds: Standard

en: Full path
nds: Heel Padd

en: Custom title
nds: Topasst Titel

en: Preview Plugins
nds: Vöransicht-Modulen

en: Select Folder
nds: Orner utsöken

en: &Refresh Desktop
nds: Schriefdisch &opfrischen

en: &Refresh View
nds: Ansicht &opfrischen

en: &Open
nds: &Opmaken

en: &Paste
nds: &Infögen

en: &Properties
nds: Egenscha&ppen

en: Sort By
nds: Sorteren na

en: Align
nds: Utrichten
