plasma_applet_pager - en to nds translation catalogue (7 entries)

en: General
nds: Allmeen

en: No text
nds: Keen Text

en: Desktop number
nds: Schriefdischnummer

en: Desktop name
nds: Schriefdischnaam

en: Does nothing
nds: Deit nix

en: Add Virtual Desktop
nds: Virtuell Schriefdisch tofögen

en: Remove Virtual Desktop
nds: Virtuell Schriefdisch wegmaken
