plasma_applet_trash - en to nds translation catalogue (5 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
nds: Opmaken

[ctx: a verb]
en: Empty
nds: Leddig

en: Trash
    Empty
nds: Affalltünn
    Leddig

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
nds[0]: Affalltünn
    Een Indrag
nds[1]: Affalltünn
     %1 Indrääg

en: Trash
nds: Affalltünn
