kimpanel - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
nds: Utsehn

en: (Empty)
nds: (Leddig)

en: Configure Input Method
nds: Ingaavmetood instellen

en: Reload Config
nds: Instellen nieg laden

en: Exit Input Method
nds: Ingaavmetood beennen
