joystick - en to ne translation catalogue (40 entries)

en: Calibration
ne: क्यालिब्रेसन

en: Next
ne: पछिल्लो

en: Please wait a moment to calculate the precision
ne: कृपया यथार्थ गणना गर्न केही क्षण प्रतिक्षा गर्नुहोस्

en: (usually X)
ne: (प्राय: X)

en: (usually Y)
ne: (प्राय Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
ne: <qt>क्यालिब्रेसनले तपाईँको यन्त्र वितरण मान दायरा जाँच गर्छ ।<br /><br />कृपया <b>अक्ष %1 %2</b> तपाईँको यन्त्रको <b>न्यूनतम</b>स्थितिमा सार्नुहोस् ।<br /><br />पछिल्लो चरणको निरन्तरताका लागि यन्त्रको कुनै बटन थिच्नुहोस् वा 'पछिल्लो' बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
ne: <qt>क्यालिब्रेसनले तपाईँको यन्त्र वितरण मान दायरा जाँच गर्छ ।<br /><br />कृपया <b>अक्ष %1 %2</b> तपाईँको यन्त्रको <b>केन्द्र</b> स्थितिमा सार्नुहोस् ।<br /><br />पछिल्लो चरणको निरन्तरताका लागि यन्त्रको कुनै बटन थिच्नुहोस् वा 'पछिल्लो' बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
ne: <qt>क्यालिब्रेसनले तपाईँको यन्त्र वितरण मान दायरा जाँच गर्छ ।<br /><br />कृपया <b>अक्ष %1 %2</b> तपाईँको यन्त्रको<b>अधिकतम</b> स्थितिमा सार्नुहोस् ।<br /><br />पछिल्लो चरणको निरन्तरताका लागि यन्त्रको कुनै बटन थिच्नुहोस् वा 'पछिल्लो' बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।</qt>

en: Communication Error
ne: सञ्चार त्रुटि

en: You have successfully calibrated your device
ne: तपाईँले सफलतापूर्वक यन्त्र क्यालिब्रेट गर्नुभयो

en: Calibration Success
ne: क्यालिब्रेसन सफल भयो

en: Value Axis %1: %2
ne: मान अक्ष %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
ne: दिएको यन्त्र %1 खोल्न सकिने छैन: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
ne: दिएको यन्त्र %1 जोइस्टिक हैन ।

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
ne: जोइस्टिक यन्त्र %1 का लागि कर्नेल ड्राइभर संस्करण प्राप्त गर्न सकेन: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
ne: हाल चलिरहेको कर्नेल ड्राइभर संस्करण (%1.%2.%3) मोड्युल (%4.%5.%6) लागि कम्पाइल गरिएको होइन ।

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
ne: जोइस्टिक यन्त्र %1 का लागि बटनको नम्बर प्राप्त गर्न सकेन: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
ne: जोइस्टिक यन्त्र %1 का लागि अक्षको नम्बर प्राप्त गर्न सकेन: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
ne: जोइस्टिक यन्त्र %1 का लागि क्यालिब्रेसन मानहरू प्राप्त गर्न सकेन: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
ne: जोइस्टिक यन्त्र %1 का लागि क्यालिब्रेसन मानहरू पूर्वावस्थामा ल्याउन सकेन: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
ne: जोइस्टिक यन्त्र %1 का लागि क्यालिब्रेसन मानहरू थालनी गर्न सकेन: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
ne: जोइस्टिक यन्त्र %1 का लागि क्यालिब्रेसन मानहरू लागू गर्न सकेन: %2

en: internal error - code %1 unknown
ne: आन्तरिक त्रुटि  - %1 सङ्केत अज्ञात छ

en: KDE Joystick Control Module
ne: केडीई जोइस्टिक नियन्त्रण मोड्युल

en: (c) 2004, Martin Koller
ne: (c) 2004, मार्टिन कोलर

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
ne: यो<h1>जोइस्टिक</h1>मोड्युलले तपाईँको जोइस्टिकले ठीक तरिकाले कार्य गरको जाँच गर्न मद्दत गर्छ ।<br />यदि  यसले अक्षहरूमा गलत मानहरू पठाएमा, तपाईँले यसलाई क्यालिब्रेसनद्वारा समाधान गर्ने प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ ।<br />यो मोड्युलले /dev/js[0-4] र /dev/input/js[0-4] जाँचद्वारा सबै उपलब्ध जोइस्टिक यन्त्रहरू फेला पार्ने प्रयास गर्छ<br />यदि तपाईँसँग अन्य यन्त्र फाइल भएमा, यसलाई कम्बोबाकसमा प्रबिष्ट गर्नुहोस् ।<br />बटनहरूको सूचीले तपाईँको जोइस्टिकमा बटनहरूको अवस्था देखाउछ, अक्ष सूचीले सबै अक्षहरूका लागि हालको मान देखाउछ ।<br />द्रष्टब्य: हालको लिनक्स यन्त्र चालकले (कर्नेल 2.4, 2.6) <ul><li>2-अक्ष, 4-बटन जोइस्टिक</li><li>3-अक्ष, 4-बटन जोइस्टिक</li><li>4-अक्ष, 4-बटन जोइस्टिक</li><li>साइटेल साइबर्ग 'डिजिटल' जोइस्टिकहरू</li></ul>(तपाईँले बिवरणहरूका लागि लिनक्स स्रोत/लेख्यपत्रिकरण/आगत/जोइस्टिक.txt) मात्र स्वत: पत्ता लगाउन सक्छ

en: Device:
ne: यन्त्र:

en: Show trace
ne: पदचिन्ह देखाउनुहोस्

en: PRESSED
ne: थिचिएको

en: Buttons:
ne: बटन:

en: State
ne: अवस्था

en: Axes:
ne: अक्ष:

en: Value
ne: मान

en: Calibrate
ne: क्यालिब्रेट

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
ne: यो कम्प्युटरमा जोइस्टिक यन्त्र स्वचालित तरिकाले फेला पर्दैन ।<br />/dev/js[0-4] र /dev/input/js[0-4] मा जाँच गरियो<br />तपाईँलाई सङ्लग्न गरेको थाहा भएमा, कृपया ठीक यन्त्र फाइल प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
ne: दिएको यन्त्र नाम अवैध छ (समावेश गर्दैन /dev)
    कृपया सूचीबाट यन्त्र चयन गर्नुहोस् वा
    /dev/js0 जस्तै यन्त्र फाइल प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Unknown Device
ne: अज्ञात यन्त्र

en: Device Error
ne: यन्त्र त्रुटि

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
ne: <qt>क्यालिब्रेसनले निश्चितताको बारेमा जाँच गर्छ ।<br /><br /><b>कृपया सबै अक्षहरूलाई तीनिहरूको केन्द्र स्थितिमा सार्नुहोस् र त्यसपछि जोइस्टिकलाई कत्तिपनि नछुनुहोस् ।</b><br /><br />क्यालिब्रेसन सुरु गर्न ठीक छ बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
ne: जोइस्टिक यन्त्र %1का लागि सबै क्यालिब्रेसन मानहरू पूर्वावस्थामा ल्याइयो ।
