kaccess - en to ne translation catalogue (72 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
ne: Shift कुञ्जी ताल्चा लगाइएको छ र अहिले निम्न कुञ्जी थिचाइहरूमा यो सक्रिय छ ।

en: The Shift key is now active.
ne: अहिले सिफ्टकुञ्जी सक्रिय छ ।

en: The Shift key is now inactive.
ne: अहिले सिफ्ट कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
ne: कन्ट्रोल कुञ्जीमा ताल्चा लगाइएको छ र अहिले निम्न कुञ्जी थिचाइमा सक्रिय छ ।

en: The Control key is now active.
ne: अहिले कन्ट्रोल कुञ्जी सक्रिय छ ।

en: The Control key is now inactive.
ne: अहिले कन्ट्रोल कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
ne: अल्ट कुञ्जीमा ताल्चा लगाइएको छ र अहिले निम्न कुञ्जी थिचाइमा सक्रिय छ ।

en: The Alt key is now active.
ne: अहिले अल्ट कुञ्जी सक्रिय छ ।

en: The Alt key is now inactive.
ne: अहिले अल्ट कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
ne: विन कुञ्जीमा ताल्चा लगाइएको छ र अहिले निम्न कुञ्जी थिचाइमा सक्रिय छ ।

en: The Win key is now active.
ne: अहिले विन कुञ्जी सक्रिय छ ।

en: The Win key is now inactive.
ne: अहिले विन कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
ne: मेटा कुञ्जीमा ताल्चा लगाइएको छ र अहिले निम्न कुञ्जी थिचाइमा सक्रिय छ ।

en: The Meta key is now active.
ne: अहिले मेटा कुञ्जी सक्रिय छ ।

en: The Meta key is now inactive.
ne: अहिले मेटा कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
ne: सुपर कुञ्जीमा ताल्चा लगाइएको छ र अहिले निम्न कुञ्जी थिचाइमा सक्रिय छ ।

en: The Super key is now active.
ne: अहिले सुपर कुञ्जी सक्रिय छ ।

en: The Super key is now inactive.
ne: अहिले सुपर कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
ne: हाइपर कुञ्जीमा ताल्चा लगाइएको छ र अहिले निम्न कुञ्जी थिचाइमा सक्रिय छ ।

en: The Hyper key is now active.
ne: अहिले हाइपर कुञ्जी सक्रिय छ ।

en: The Hyper key is now inactive.
ne: अहिले हाइपर कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
ne: अल्ट ग्राफ कुञ्जीमा ताल्चा लगाइएको छ र अहिले निम्न कुञ्जी थिचाइमा सक्रिय छ ।

en: The Alt Graph key is now active.
ne: अहिले अल्ट ग्राप कुञ्जी सक्रिय छ ।

en: The Alt Graph key is now inactive.
ne: अहिले अल्ट ग्राफ कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Num Lock key has been activated.
ne: नम लक कुञ्जी सक्रिय पारिएको छ ।

en: The Num Lock key is now inactive.
ne: अहिले नम लक कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Caps Lock key has been activated.
ne: क्याप्स लक कुञ्जी सक्रिय पारिएको छ ।

en: The Caps Lock key is now inactive.
ne: अहिले क्याप्स लक कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: The Scroll Lock key has been activated.
ne: स्क्रोल लक कुञ्जी सक्रिय पारिएको छ ।

en: The Scroll Lock key is now inactive.
ne: अहिले स्क्रोल लक कुञ्जी निस्क्रिय छ ।

en: AltGraph
ne: अल्टग्राफ

en: Hyper
ne: हाइपर

en: Super
ne: सुपर

en: Meta
ne: मेटा

en: Warning
ne: चेतावनी

en: &When a gesture was used:
ne: जब सङ्केत प्रयोग गरिएको थियो:

en: Change Settings Without Asking
ne: सेटिङ नसोधिकन परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Show This Confirmation Dialog
ne: यो यकीन संवाद देखाउनुहोस्

en: Deactivate All AccessX Features & Gestures
ne: सबै X आकृति र सङ्केत पहुँच निस्क्रिय पार्नुहोस्

en: Slow keys
ne: ढिलो कुञ्जी

en: Bounce keys
ne: उफ्रिने कुञ्जी

en: Sticky keys
ne: टाँसिने कुञ्जी

en: Mouse keys
ne: माउस कुञ्जी

en: Do you really want to deactivate "%1"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to deactivate "%1" and "%2"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1" र "%2" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2" and "%3"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1", "%2" र "%3" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1", "%2", "%3" र "%4" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1" लाई सक्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1" लाई सक्रिय र "%2" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2" and "%3"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1" लाई सक्रिय र "%2" र "%3" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2", "%3" and "%4"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1" लाई सक्रिय र "%2", "%3" र "%4" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1" र "%2" लाई सक्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2" and to deactivate "%3"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1" र "%2" लाई सक्रिय र "%3" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1", and "%2" and to deactivate "%3" and "%4"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1",र "%2" लाई सक्रिय र "%3" र "%4" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1", "%2" र "%3" लाई सक्रिय पार्न चाहनुहुन्छ ?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3" and to deactivate "%4"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1", "%2" र "%3"लाई सक्रिय र "%4" लाई निस्क्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
ne: के तपाईँ वास्तवमै "%1", "%2", "%3" र "%4" लाई सक्रिय पार्न चाहनुहुन्छ?

en: An application has requested to change this setting.
ne: अनुप्रयोगले यो सेटिङ परिवर्तन गर्न अनुरोध गरेको छ ।

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
ne: तपाईँले सिफ्ट कुञ्जी ८ सेकेन्डका लागि थिची राख्नुहोस् अन्यथा एउटा अनुप्रयोगले यो सेटिङ परिवर्तन गर्न अनुरोध गरेको छ ।

en: You pressed the Shift key 5 consecutive times or an application has requested to change this setting.
ne: तपाईँले सिफ्ट कुञ्जी ५ क्रमिक रुपमा थिच्नुहोस् अन्यथा एउटा अनुप्रयोगले यो सेटिङ परिवर्तन गर्न अनुरोध गरेको छ ।

en: You pressed %1 or an application has requested to change this setting.
ne: तपाईँले %1 थिच्नु भयो वा अनुप्रयोगले यो सेटिङ परिवर्तन गर्न अनुरोध गरेको छ ।

en: An application has requested to change these settings, or you used a combination of several keyboard gestures.
ne: तपाईँले धेरै कुञ्जीपाटी सङ्केत संयोजन प्रयोग गर्नुभयो वा अनुप्रयोगले यो सेटिङ परिवर्तन गर्न अनुरोध गरेको छ ।

en: An application has requested to change these settings.
ne: अनुप्रयोगले यी सेटिङहरू परिवर्तन गर्न अनुरोध गरेको छ ।

en: Slow keys has been disabled.
ne: ढिलो कुञ्जीहरू अक्षम पारिएको छ ।

en: Bounce keys has been disabled.
ne: उफ्रिने कुञ्जीहरू अक्षम पारिएको छ ।

en: Sticky keys has been enabled. From now on, modifier keys will stay latched after you have released them.
ne: टाँसिने कुञ्जीहरू सक्षम पारिएको छ । यस उप्रान्त तपाईँले परिमार्जक कुञ्जीहरूलाई छोड्दा तिनिहरूमा ताल्चा लाग्नेछ ।

en: Sticky keys has been disabled.
ne: टाँसिने कुञ्जीहरू अक्षम पारियो ।

en: Mouse keys has been enabled. From now on, you can use the number pad of your keyboard in order to control the mouse.
ne: माउस कुञ्जीहरू सक्षम पारिएको छ । अब देखि, तपाईँले माउस नियन्त्रण गर्न कुञ्जीपाटीको प्याड सङ्ख्या प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Mouse keys has been disabled.
ne: माउस कुञ्जीहरू अक्षम पारिएको छ ।

en: (c) 2000, Matthias Hoelzer-Kluepfel
ne: (c) 2000, म्याथिआस होइल्जर -क्लुइपफेल

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
ne: (c) 2000, म्याथिआस होइल्जर -क्लुइपफेल

en: Author
ne: लेखक
