joystick - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Calibration
nl: Calibratie

en: Next
nl: Volgende

en: Please wait a moment to calculate the precision
nl: Een moment geduld, de precisie wordt berekend

en: (usually X)
nl: (meestal X)

en: (usually Y)
nl: (meestal Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
nl: <qt>Calibratie gaat het waardenbereik van uw joystick bepalen.<br /><br />Beweeg <b>as %1 %2</b> op uw joystick naar de <b>minimale</b> positie.<br /><br />Druk vervolgens op een willekeurige knop op de joystick of op de knop 'Volgende' om naar de volgende stap te gaan.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
nl: <qt>Calibratie gaat het waardenbereik van uw joystick bepalen.<br /><br />Beweeg <b>as %1 %2</b> op uw joystick naar de <b>midden</b>positie.<br /><br />Druk vervolgens op een willekeurige knop op de joystick, of op de knop 'Volgende' om naar de volgende stap te gaan.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
nl: <qt>Calibratie gaat het waardenbereik van uw joystick bepalen.<br /><br />Beweeg <b>as %1 %2</b> op uw joystick naar de <b>maximale</b> positie.<br /><br />Druk vervolgens op een willekeurige knop op de joystick of op de knop 'Volgende' om naar de volgende stap door te gaan.</qt>

en: Communication Error
nl: Communicatiefout

en: You have successfully calibrated your device
nl: Uw apparaat is succesvol gekalibreerd

en: Calibration Success
nl: Succesvol gekalibreerd

en: Value Axis %1: %2
nl: Waarde %1-as: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
nl: Het opgegeven apparaat (%1) kan niet worden geopend: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
nl: Het opgegeven apparaat (%1) is geen joystick.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
nl: Kan geen kernelstuurprogramma voor joystick %1 vinden: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
nl: De huidige kernelstuurprogrammaversie (%1.%2.%3) is niet identiek aan de versie waarvoor de module gecompileerd is (%4.%5.%6).

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
nl: Kan het aantal knoppen van joystick %1 niet vaststellen: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
nl: Kan het aantal assen van joystick %1 niet vaststellen: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
nl: Kan de calibratiewaarden van joystick %1 niet vaststellen: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
nl: Kan de calibratiewaarden van joystick %1 niet herstellen: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
nl: Kan de calibratiewaarden van joystick %1 niet initialiseren: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
nl: Kan de calibratiewaarden van joystick %1 niet toepassen: %2

en: internal error - code %1 unknown
nl: Onbekende interne fout (%1)

en: KDE Joystick Control Module
nl: KDE Joystick-configuratiemodule

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
nl: KDE module voor configuratieinstellingen om joysticks te testen

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
nl: <h1>Joystick</h1>Deze module helpt om te controleren of uw joystick correct functioneert.<br />Indien het verkeerde waarden teruggeeft voor de verschillende assen, kunt u dit oplossen via Calibratie.<br />Deze module probeert alle joysticks te vinden door de apparaten /dev/js[0-4] en /dev/input/js[0-4] te controleren.<br />Indien een ander apparaat gebruikt wordt, dan kunt u dat invullen in het invulveld.<br />De lijst met knoppen toont de status van de knoppen van de joystick. De lijst met assen toont de huidige waarden van alle assen.<br />Let op: de huidige Linux stuurprogramma's (kernel 2.4, 2.6) kunnen alleen de volgende joysticks automatisch herkennen:<ul><li>2 assen, 4 knoppen</li><li>3 assen, 4 knoppen</li><li>4 assen, 4 knoppen</li><li>Saitek Cyborg digital</li></ul>Voor meer informatie kunt u de documentatie raadplegen in een submap van uw Linux-broncode (Documentation/input/joystick.txt)

en: Device:
nl: Apparaat:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
nl: Positie:

en: Show trace
nl: Afgelegde weg tonen

en: PRESSED
nl: INGEDRUKT

en: Buttons:
nl: Knoppen:

en: State
nl: Toestand

en: Axes:
nl: Assen:

en: Value
nl: Waarde

en: Calibrate
nl: Kalibreren

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
nl: Er is geen joystick op uw computer gevonden.<br />De detectie is uitgevoerd op /dev/js[0-4] en /dev/input/js[0-4]<br />Indien u zeker weet dat de joystick is aangesloten kunt u het juiste apparaat invoeren.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
nl: De opgegeven apparaatnaam is ongeldig (bevat geen /dev).
    Kies een apparaat uit de lijst of
    vul een apparaatnaam in, bijvoorbeeld /dev/js0.

en: Unknown Device
nl: Onbekend apparaat

en: Device Error
nl: Apparaatfout

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
nl: <qt>Calibratie gaat nu de precisie controleren.<br /><br /><b>Plaats alle assen in de middelste positie en laat de joystick vervolgens helemaal los</b><br /><br />Klik op OK om de calibratie te starten.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
nl: Calibratiewaarden van joystick %1 zijn hersteld.
