plasma-desktop - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: This module lets you configure the file indexer and search functionality.
nl: Deze module laat u de indexering van bestanden en de zoekfunctie configureren.

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
nl: Dit schakelt het zoeken naar bestanden uit in KRunner en opstartmenu's en verwijdert uitgebreid tonen van metagegevens uit alle KDE toepassingen.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
nl: Wilt u de opgeslagen indexgegevens verwijderen? Er zal %1 ruimte worden vrijgemaakt, maar als als indexering later opnieuw wordt ingeschakeld zal de gehele index vanaf niets opnieuw moeten worden aangemaakt. Dit kan enige tijd kosten, afhankelijk van hoeveel bestanden u hebt.

en: Delete Index Data
nl: Indexgegevens verwijderen

en: The system must be restarted before these changes will take effect.
nl: Het systeem moet opnieuw gestart worden om deze wijzigingen effect te laten hebben.

[ctx: @action:button]
en: Restart
nl: Opnieuw starten

en: File Search helps you quickly locate all your files based on their content.
nl: Bestanden zoeken helpt u snel al uw bestanden te vinden op basis van hun inhoud.

en: Enable File Search
nl: Bestanden zoeken inschakelen

en: Also index file content
nl: Ook de bestandsinhoud indexeren

en: Index hidden files and folders
nl: Verborgen bestanden en mappen indexeren

en: Status: %1, %2% complete
nl: Status: %1, %2% voltooid

en: Pause Indexer
nl: Indexering pauzeren

en: Resume Indexer
nl: Indexering hervatten

en: Currently indexing: %1
nl: Wordt geïndexeerd: %1

en: Folder specific configuration:
nl: Mapspecifieke configuratie:

en: Start indexing a folder…
nl: Met indexeren van een map beginnen…

en: Stop indexing a folder…
nl: Met indexeren van een map stoppen…

en: Not indexed
nl: Niet geïndexeerd

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: Delete entry
nl: Item verwijderen

en: Select a folder to include
nl: Een map selecteren om in te voegen

en: Select a folder to exclude
nl: Een map selecteren om uit te sluiten
