plasma-desktop - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Position on screen:
nl: Positie op het scherm:

en: Top
nl: Boven

en: Center
nl: Midden

en: Activation:
nl: Activatie:

[ctx: @option:check]
en: Activate when pressing any key on the desktop
nl: Activeren bij indrukken van een toets op het bureaublad

en: History:
nl: Geschiedenis:

[ctx: @option:check]
en: Remember past searches
nl: Eerder zoekopdrachten onthouden

[ctx: @option:check]
en: Retain last search when re-opening
nl: Laatste zoekopdracht vasthouden bij opnieuw openen

[ctx: @option:check]
en: Activity-aware (last search and history)
nl: Met in gedachte de activiteit (laatste zoekopdracht en geschiedenis)

en: Clear History
nl: Geschiedenis wissen

[ctx: @action:button %1 activity name]
en: Clear History for Activity "%1"
nl: Geschiedenis wissen voor activiteit "%1"

en: Clear History…
nl: Geschiedenis wissen…

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for all activities]
en: For all activities
nl: Voor alle activiteiten

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for this activity]
en: For activity "%1"
nl: Voor activiteit "%1"

[ctx: @label]
en: Plugins:
nl: Plug-ins:

[ctx: @action:button]
en: Configure Enabled Search Plugins…
nl: Ingeschakelde plug-ins voor zoeken configureren…
