kcmkclock - en to nl translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
nl: Datum en tijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
nl: Datum en tijd &automatisch instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
nl: &Tijdsserver:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
nl: Hier kunt u de dag, maand en het jaar van de systeemdatum wijzigen.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
nl: Tijdzone

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
nl: Om de tijdzone te wijzigen, selecteer uw gebied uit onderstaande lijst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
nl: Huidige lokale tijdzone:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, tzonesearch)
en: Search…
nl: Zoeken…

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
nl: Er is geen NTP-hulpprogramma gevonden. Installeer het commando 'ntpdate' of 'rdate' om automatisch bijwerken van datum en tijd in te schakelen.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
nl: Hier kunt u de systeemtijd wijzigen. Klik op de velden van de uren, minuten of seconden om hun respectievelijke waarde te wijzigen. Deze kunt u wijzigen m.b.v de op-/neerpijltjes rechts of door een nieuwe waarde in te voeren.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
nl: Huidige lokale tijdzone: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
nl: Huidige lokale tijdzone: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
nl: Publieke tijdsserver (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
nl: Kon geen contact krijgen met tijdserver: %1.

en: Can not set date.
nl: Kan de datum niet instellen.

en: Error setting new time zone.
nl: Fout bij instellen van nieuwe tijdzone.

en: Time zone Error
nl: Tijdzone - fout

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
nl: <h1>Datum & Tijd</h1> Deze configuratiemodule kan gebruikt worden om de systeemdatum en -tijd in te stellen. Deze instellingen zijn niet alleen van toepassing op deze gebruiker maar op het hele systeem. U kunt deze instellingen alleen wijzigen als u de configuratiemodule gestart hebt als root. Als u het root-wachtwoord niet hebt, maar u vindt dat de systeemtijd verbeterd dient te worden, neem dan contact op met uw systeembeheerder.

en: KDE Clock Control Module
nl: KDE Klok Configuratiemodule

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Current Maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Added NTP support
nl: NTP-ondersteuning toegevoegd

en: <h1>Date & Time</h1> This control module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
nl: <h1>Datum & Tijd</h1> Deze configuratiemodule kan gebruikt worden om de systeemdatum en -tijd in te stellen. Deze instellingen zijn niet alleen van toepassing op deze gebruiker maar op het hele systeem. U kunt deze instellingen alleen wijzigen als u de configuratiemodule gestart hebt als root. Als u het root-wachtwoord niet hebt, maar u vindt dat de systeemtijd verbeterd dient te worden, neem dan contact op met uw systeembeheerder.

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
nl: De actie %1, %2 kan niet goegekeurd/uitgevoerd worden

en: Unable to change NTP settings
nl: NTP-instellingen wijzigen lukt niet

en: Unable to set current time
nl: Huidige tijd instellen lukt niet

en: Unable to set timezone
nl: Tijdzone instellen lukt niet
