kcmkeyboard - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
nl: Omschakelaar van toetsenbordindeling

en: Switch to Next Keyboard Layout
nl: Naar volgende toetsenbordindeling schakelen

en: Switch keyboard layout to %1
nl: Toetsenbordindeling omschakelen naar %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddLayoutDialog)
en: Add Layout
nl: Indeling toevoegen

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, layoutSearchField)
en: Search…
nl: Zoeken…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut:
nl: Sneltoets:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevbutton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
nl: Voorbeeld

en: KDE Keyboard Control Module
nl: KDE-Toetsenbordbesturingsprogramma

en: <h1>Keyboard</h1> This control module can be used to configure keyboard parameters and layouts.
nl: <h1>Toetsenbord</h1> Deze besturingsmodule kan worden gebruikt om toetsenbordparameters en indelingen in te stellen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Keyboard &model:
nl: Toetsenbord&model:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, keyboardModelComboBox)
en: Here you can choose a keyboard model. This setting is independent of your keyboard layout and refers to the "hardware" model, i.e. the way your keyboard is manufactured. Modern keyboards that come with your computer usually have two extra keys and are referred to as "104-key" models, which is probably what you want if you do not know what kind of keyboard you have.
nl: Hier kunt u een toetsenbordmodel uitkiezen. Deze instelling is onafhankelijk van uw toetsenbordindeling en refereert aan het "hardwaremodel", oftewel de wijze waarop uw toetsenbord is gemaakt. Moderne toetsenborden die met computers worden meegeleverd hebben twee extra toetsen en worden "104-key" modellen genoemd. Als u niet weet welk model u hebt, dan is dit waarschijnlijk het juiste type.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLayouts)
en: Layouts
nl: Indelingen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: If you select "Application" or "Window" switching policy, changing the keyboard layout will only affect the current application or window.
nl: Als u wisselbeleid "Toepassing" of "Venster" kiest zal het wisselen van indeling alleen effect hebben binnen de huidige toepassing of venster.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
nl: Wisselbeleid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
nl: &Globaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
nl: &Bureaublad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
nl: Toep&assing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
nl: &Venster

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shortcutsGroupBox)
en: Shortcuts for Switching Layout
nl: Sneltoetsen voor wisselen van indeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Main shortcuts:
nl: Hoofdsneltoetsen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching layouts which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
nl: Dit is een sneltoets voor het wisselen van de toetsenbordindeling. Deze actie wordt afgehandeld door X.org. U kunt ook enkel een modificatietoets als sneltoets instellen.

[ctx: no shortcut defined]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: None
nl: Geen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: 3rd level shortcuts:
nl: 3de niveau sneltoetsen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching to a third level of the active layout (if it has one) which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
nl: Dit is een sneltoets voor het schakelen naar het derde niveau van de actieve toetsenbordindeling (indien aanwezig). Dit wordt afgehandeld door X.org. U kunt ook enkel een modificatietoets instellen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alternative shortcut:
nl: Alternatieve sneltoets:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KKeySequenceWidget, kdeKeySequence)
en: This is a shortcut for switching layouts. It does not support modifier-only shortcuts and also may not work in some situations (e.g. if popup is active or from screensaver).
nl: Dit is de toetsencombinatie voor het wisselen van de toetsenbordindeling. U kunt niet enkel een modificatietoets instellen en deze toetsencombinatie werkt mogelijk niet in bepaalde situaties (bijv. als een dialoogvenster of de schermbeveiliging actief is).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_configureLayouts)
en: Configure layouts
nl: Indelingen instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLayoutBtn)
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeLayoutBtn)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpBtn)
en: Move Up
nl: Omhoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownBtn)
en: Move Down
nl: Omlaag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, layoutLoopingCheckBox)
en: Spare layouts
nl: Reserve-indelingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Main layout count:
nl: Aantal hoofdindelingen:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_resetOldXkbOptions)
en: &Configure keyboard options
nl: Toetsenbord-opties &instellen

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
nl: Geen

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
nl[0]: %1 sneltoets
nl[1]: %1 sneltoetsen

[ctx: layout map name]
en: Map
nl: Naam indeling

en: Layout
nl: Indeling

en: Shortcut
nl: Sneltoets

[ctx: variant]
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: When a key is held:
nl: Wanneer een toets blijft ingedrukt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, accentMenuRadioButton)
en: &Show accented and similar characters
nl: Tekens met accenten en soortgelijke &tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, repeatRadioButton)
en: &Repeat the key
nl: De toets he&rhalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, nothingRadioButton)
en: &Do nothing
nl: Niets &doen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Test area:
nl: Testgebied:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Allows to test keyboard repeat and click volume (just don't forget to apply the changes).
nl: Sta het testen van de herhaalfunctie van het toetsenbord en het volume van het klikken toe (vergeet niet om de wijzigingen toe te passen)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, numlockGroupBox)
en: If supported, this option allows you to setup the state of NumLock after Plasma startup.<p>You can configure NumLock to be turned on or off, or configure Plasma not to set NumLock state.
nl: Indien ondersteund, kunt u met deze optie de status van het Numerieke toetsenbord (NumLock) na het opstarten van Plasma bepalen. <p>U kunt bepalen of Numlock aan of uit gezet wordt, of dat Plasma de Numlock ongemoeid dient te laten.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, numlockGroupBox)
en: NumLock on Plasma Startup
nl: NumLock bij Plasma-start

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
nl: Ins&chakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Turn off
nl: &Uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
nl: &Ongewijzigd laten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
nl: He&rhalingstempo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, delaySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en: If supported, this option allows you to set the delay after which a pressed key will start generating keycodes. The 'Repeat rate' option controls the frequency of these keycodes.
nl: Indien van toepassing kunt u met deze instelling de vertraging bepalen waarna de ingedrukte toets begint met het genereren van toetsencodes. Het herhalingstempo bepaalt de frequentie van deze toetsencodes.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, rateSlider)
en: If supported, this option allows you to set the rate at which keycodes are generated while a key is pressed.
nl: Indien van toepassing kunt u met deze optie bepalen hoeveel toetsencodes er worden gegenereerd als een u een toets ingedrukt houdt.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate)
en:  repeats/s
nl:  herhalingen/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
nl: Vertra&ging:

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
nl: Voorvertoning toetsenbord

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
nl: Visualisatie van toetsenbordindeling

[ctx: @label]
en: The keyboard geometry failed to load. This often indicates that the selected model does not support a specific layout or layout variant. This problem will likely also present when you try to use this combination of model, layout and variant.
nl: Het laden van de geometrie van het toetsenbord is mislukt. Dit geeft vaak aan dat het geselecteerde model een specifieke indeling of variant van een indeling niet ondersteunt. Dit probleem zal waarschijnlijk ook aanwezig zijn wanneer u deze combinatie van model, indeling en variant probeert te gebruiken.
