kcminput - en to nl translation catalogue (71 entries)

en: Querying input devices failed. Please reopen this settings module.
nl: Afvragen van invoerapparaten is mislukt. Heropen deze module voor instellingen.

en: Critical error on reading fundamental device infos of %1.
nl: Kritieke fout bij lezen van fundamentele apparaatinformatie van %1.

en: Pointer device KCM
nl: KCM aanwijsapparaat

en: System Settings module for managing mice and trackballs.
nl: Module van Systeeminstellingen voor beheer van uw muis en trackballs.

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Error while loading values. See logs for more information. Please restart this configuration module.
nl: Fout bij laden van waarden. Zie logs voor meer informatie. Start deze configuratiemodule opnieuw.

en: No pointer device found. Connect now.
nl: Geen aanwijsapparaat gevonden. Nu verbinden.

en: Not able to save all changes. See logs for more information. Please restart this configuration module and try again.
nl: Kan niet alle wijzigen opslaan. Zie logs voor meer informatie. Start deze configuratiemodule opnieuw.

en: Error while loading default values. Failed to set some options to their default values.
nl: Fout bij laden van standaard waarden. Enige opties konden niet ingesteld worden op hun standaard waarden.

en: Error while adding newly connected device. Please reconnect it and restart this configuration module.
nl: Fout bij toevoegen van nieuw verbonden apparaat. Maak opnieuw verbinding en start deze configuratiemodule opnieuw.

en: Pointer device disconnected. Closed its setting dialog.
nl: Verbinding met aanwijsapparaat verbroken. Zijn instellingendialoog is gesloten.

en: Pointer device disconnected. No other devices found.
nl: Verbinding met aanwijsapparaat verbroken. geen andere apparaten gevonden.

en: Device:
nl: Apparaat:

en: General:
nl: Algemeen:

en: Device enabled
nl: Apparaat ingeschakeld

en: Accept input through this device.
nl: Invoer via dit apparaat accepteren.

en: Left handed mode
nl: Modus linkshandig

en: Swap left and right buttons.
nl: Linker en rechter knoppen verwisselen.

en: Press left and right buttons for middle-click
nl: Linker en rechter knoppen indrukken voor middelste muisklik

en: Clicking left and right button simultaneously sends middle button click.
nl: Linker en rechter knop tegelijk indrukken verstuurt klik van middelste knop.

en: Pointer speed:
nl: Snelheid van aanwijzer:

en: Acceleration profile:
nl: Versnellingsprofiel:

en: Flat
nl: Vlak

en: Cursor moves the same distance as the mouse movement.
nl: Cursor verplaatst zich over dezelfde afstand als de muisverplaatsing.

en: Adaptive
nl: Adaptief

en: Cursor travel distance depends on the mouse movement speed.
nl: Cursor verplaats zich over een afstand die afhangt van de snelheid van de muis.

en: Scrolling:
nl: Schuiven:

en: Invert scroll direction
nl: Schuifrichting omdraaien

en: Touchscreen like scrolling.
nl: Schuiven zoals op aanraakscherm.

en: Scrolling speed:
nl: Schuifsnelheid:

[ctx: Slower Scroll]
en: Slower
nl: Langzamer

[ctx: Faster Scroll Speed]
en: Faster
nl: Sneller

[ctx: @action:button]
en: Re-bind Additional Mouse Buttons…
nl: Maak opnieuw bindingen met additionele muisknoppen…

[ctx: @label for assigning an action to a numbered button]
en: Extra Button %1:
nl: Extra knop %1:

[ctx: @action:button]
en: Press the mouse button for which you want to add a key binding
nl: Op de muisknop drukken waarvoor u een toetsenbinding wilt toevoegen

[ctx: @action:button, %1 is the translation of 'Extra Button %1' from above]
en: Enter the new key combination for %1
nl: De nieuwe toetsencombinatie voor %1 invoeren

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @action:button]
en: Press a mouse button
nl: Op een muisknop drukken

[ctx: @action:button, Bind a mousebutton to keyboard key(s)]
en: Add Binding…
nl: Binding toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Go back
nl: Ga terug

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, KCMMouse)
en: <h1>Mouse</h1> This module allows you to choose various options for the way in which your pointing device works. Your pointing device may be a mouse, trackball, or some other hardware that performs a similar function.
nl: <h1>Muis</h1> Met deze module kunt u diverse opties instellen voor de wijze waarop uw aanwijsapparaat werkt. Uw aanwijsapparaat kan een muis of trackball zijn, of een ander apparaat dat dezelfde functie heeft.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: &General
nl: Al&gemeen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, handedBox)
en: If you are left-handed, you may prefer to swap the functions of the left and right buttons on your pointing device by choosing the 'left-handed' option. If your pointing device has more than two buttons, only those that function as the left and right buttons are affected. For example, if you have a three-button mouse, the middle button is unaffected.
nl: Als u linkshandig bent, dan wilt u mogelijk de functies van de linker- en rechterknop van uw aanwijsapparaat met elkaar verwisselen. Dit kunt u doen door te kiezen voor de optie "Linkshandig". Als uw aanwijsapparaat meer dan 2 knoppen heeft, dan heeft de wijziging alleen effect op de linker en rechter knop. Bijvoorbeeld, als u een 3-knops muis hebt, dan blijft de middelste knop onveranderd.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, handedBox)
en: Button Order
nl: Knopvolgorde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightHanded)
en: Righ&t handed
nl: Rech&tshandig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftHanded)
en: Le&ft handed
nl: &Linkshandig

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbScrollPolarity)
en: Change the direction of scrolling for the mouse wheel or the 4th and 5th mouse buttons.
nl: Draait de schuifrichting voor het muiswiel of de 4de en 5de muisknop om.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbScrollPolarity)
en: Re&verse scroll direction
nl: Sch&uifrichting omdraaien

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Pointer acceleration:
nl: Aanwijzerversnelling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Pointer threshold:
nl: Acceleratiedrempel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Double click interval:
nl: Dubbelklik interval:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Drag start time:
nl: Starttijd voor verslepen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Drag start distance:
nl: Startafstand voor verslepen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Mouse wheel scrolls by:
nl: Muiswiel schuift per:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, accel)
en: <p>This option allows you to change the relationship between the distance that the mouse pointer moves on the screen and the relative movement of the physical device itself (which may be a mouse, trackball, or some other pointing device.)</p><p> A high value for the acceleration will lead to large movements of the mouse pointer on the screen even when you only make a small movement with the physical device. Selecting very high values may result in the mouse pointer flying across the screen, making it hard to control.</p>
nl: <p>Deze optie maakt het u mogelijk om de relatie te bepalen tussen de afstand die de muisaanwijzer over het scherm aflegt en de relatieve afstand van het fysieke apparaat zelf. (Dat kan een muis, trackball of een ander aanwijsapparaat zijn.)</p><p> Een hoge acceleratiewaarde zorgt voor een grote beweging van de muisaanwijzer over het scherm, terwijl u een kleine beweging maakt met het apparaat zelf. Als u zeer hoge waarden kiest, dan vliegt de muisaanwijzer over het scherm heen, waardoor deze moeilijk in bedwang is te houden.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, thresh)
en: <p>The threshold is the smallest distance that the mouse pointer must move on the screen before acceleration has any effect. If the movement is smaller than the threshold, the mouse pointer moves as if the acceleration was set to 1X;</p><p> thus, when you make small movements with the physical device, there is no acceleration at all, giving you a greater degree of control over the mouse pointer. With larger movements of the physical device, you can move the mouse pointer rapidly to different areas on the screen.</p>
nl: <p>De acceleratiedrempel is de kleinste afstand die de muisaanwijzer dient af te leggen voordat de acceleratie enig effect heeft. Als de beweging kleiner is dan de drempel, dan beweegt de muisaanwijzer alsof de acceleratie op 1x was ingesteld.</p> <p>Dus als u kleine bewegingen maakt met het fysieke apparaat, dan is er geen enkele versnelling, waardoor u meer controle hebt over de muisaanwijzer. Bij grotere bewegingen van het fysieke apparaat kunt u de muisaanwijzer snel naar andere gebieden op het scherm brengen.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, doubleClickInterval)
en: The double click interval is the maximal time (in milliseconds) between two mouse clicks which turns them into a double click. If the second click happens later than this time interval after the first click, they are recognized as two separate clicks.
nl: Het dubbelklikinterval is de maximum tijd (in milliseconden) tussen twee muisklikken die deze in een dubbelklik verandert. Als de tweede klik later gedaan wordt dan deze tijdsinterval, worden ze herkend als twee losse klikken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, dragStartTime)
en: If you click with the mouse (e.g. in a multi-line editor) and begin to move the mouse within the drag start time, a drag operation will be initiated.
nl: Als u met de muis klikt (bijv. in een multiregel-editor) en u begint met het bewegen van de muis binnen de starttijd voor verslepen , dan wordt de versleephandeling in werking gesteld.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, dragStartDist)
en: If you click with the mouse and begin to move the mouse at least the drag start distance, a drag operation will be initiated.
nl: Als u met de muis klikt en deze tenminste gedurende de startafstand voor verslepen beweegt, dan wordt het verslepen in werking gesteld.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, wheelScrollLines)
en: If you use the wheel of a mouse, this value determines the number of lines to scroll for each wheel movement. Note that if this number exceeds the number of visible lines, it will be ignored and the wheel movement will be handled as a page up/down movement.
nl: Als u het wiel van uw muis gebruikt, dan bepaalt deze waarde het aantal regels dat u doorloopt bij elke wielbeweging. Als dit aantal het aantal zichtbare regels overschrijdt, dan worden deze genegeerd en zal de muiswielbeweging worden afgehandeld als een pagina op/neer beweging.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, MouseNavigation)
en: Keyboard Navigation
nl: Navigatie met het toetsenbord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mouseKeys)
en: &Move pointer with keyboard (using the num pad)
nl: &Muis met toetsenbord verplaatsen (via het num. klavier)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Acceleration delay:
nl: &Versnellingsdrempel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: R&epeat interval:
nl: H&erhalingsinterval:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Acceleration &time:
nl: Versnellings&tijd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Ma&ximum speed:
nl: Ma&ximum snelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Acceleration &profile:
nl: Versnellings&profiel:

en: Mouse
nl: Muis

en: (c) 1997 - 2018 Mouse developers
nl: (c) 1997 - 2018 de ontwikkelaars van Mouse

en:  line |  lines
nl[0]:   regel
nl[1]:   regels
