plasma-desktop - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
nl: Toetsenbordindeling: %1

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Log In
nl: Aanmelden

en: Caps Lock is on
nl: Caps Lock staat aan

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
nl: Slapen

en: Restart
nl: Herstarten

en: Shut Down
nl: Systeem afsluiten

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
nl: Overig…

en: Type in Username and Password
nl: Voer gebruikersnaam en wachtwoord in

en: List Users
nl: Lijst van gebruiker maken

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
nl: Virtueel toetsenbord

en: Login Failed
nl: Aanmelden mislukt

en: Desktop Session: %1
nl: Bureaubladsessie: %1
