plasma-desktop - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
nl: Automatisch

en: No touchscreens found
nl: Geen aanraakscherm gevonden

en: Connect an external touchscreen
nl: Met een extern aanraakscherm verbinden

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
nl: Apparaat:

en: Enabled:
nl: Ingeschakeld:

en: Target display:
nl: Doelbeeldscherm:
