plasma-desktop - en to nl translation catalogue (9 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
nl: INGEDRUKT

[ctx: @label Button state]
en: State
nl: Status

en: No game controllers found
nl: Geen spelcontrollers gevonden

en: Connect a wired or wireless controller
nl: Met een bedrade of draadloze controller verbinden

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
nl: Apparaat:

[ctx: @label Visual representation of an axis position]
en: Position:
nl: Positie:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
nl: Knoppen:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
nl: Assen:
