kcm_solid_actions - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Editing Action '%1'
nl: Actie '%1' bewerken

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
nl: Het lijkt dat de actienaam, -commando, -pictogram of -voorwaarde ongeldig is.
    Wijzigingen worden daarom niet toegepast.

en: Invalid action
nl: Ongeldige actie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
nl: Parameter bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
nl: Parametertype:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
nl: Overeenkomst in eigenschap

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
nl: Inhoud samengevoegd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
nl: Inhoud gesplitst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
nl: Apparaatinterface komt overeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
nl: Apparaattype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
nl: Naam van waarde:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
nl: Gelijk aan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
nl: Bevat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
nl: Parameter resetten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
nl: Parameter wijzigingen opslaan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
nl: Actiepictogram, klik om het te wijzigen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
nl: Actienaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
nl: Commando:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
nl: Commando dat de actie laat gebeuren
    Dit kan de volgende hoofdletterongevoelige expansies inhouden:
    
    %f: Het koppelpunt voor het apparaat - alleen toegang tot opslagapparaten
    %d: Pad naar de apparaatnode - Alleen blokapparaten
    %i: De identificatie van het apparaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
nl: Apparaten moeten overeenkomen met de volgende parameters voor deze actie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
nl: Actienaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
nl: Voer de naam in van uw nieuwe actie

en: Solid Action Desktop File Generator
nl: Bureaublad-bestandsgenerator bij Solid-actie

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
nl: Hulpmiddel voor het automatisch genereren van bureaubladbestanden uit Solid apparaat-Interface klassen voor vertaling

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: The device must be of the type %1
nl: Het apparaat moet van het type %1 zijn

en: Any of the contained properties must match
nl: Eén van de ingesloten voorwaarden moet overeenkomen

en: All of the contained properties must match
nl: Alle ingesloten voorwaarden moeten overeenkomen

en: The device property %1 must equal %2
nl: De apparaateigenschap %1 moet gelijk zijn aan %2

en: The device property %1 must contain %2
nl: De apparaateigenschap %1 moet %2 bevatten

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
nl: Het schijnt dat het predicaat voor deze actie niet geldig is.

en: Error Parsing Device Conditions
nl: Fout bij het ontleden van apparaatcondities

en: No Action Selected
nl: Geen actie geselecteerd

en: Cannot be deleted
nl: Kan niet verwijderd worden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
nl: Bewerken…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
nl: Toevoegen…
