kcmkeyboard - en to nl translation catalogue (77 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
nl: Toetsenbordindeling wisselen

en: Switch to Next Keyboard Layout
nl: Naar volgende toetsenbordindeling schakelen

en: Switch to Last-Used Keyboard Layout
nl: Naar laatst gebruikte toetsenbordindeling omschakelen

en: Switch keyboard layout to %1
nl: Toetsenbordindeling omschakelen naar %1

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
nl: Voorvertoning toetsenbord

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
nl: Visualisatie van toetsenbordindeling

[ctx: @label]
en: The keyboard geometry failed to load. This often indicates that the selected model does not support a specific layout or layout variant. This problem will likely also present when you try to use this combination of model, layout and variant.
    Previewing layouts that are defined outside your systems xkb directory is not supported and  will also trigger this message. These might still work fine if applied
nl: Het laden van de geometrie van het toetsenbord is mislukt. Dit geeft vaak aan dat het geselecteerde model een specifieke indeling of variant van een indeling niet ondersteunt. Dit probleem zal waarschijnlijk ook aanwezig zijn wanneer u deze combinatie van model, indeling en variant probeert te gebruiken.
    Het bekijken van indelingen die zijn gedefinieerd buiten uw xkb-systeemmap wordt niet ondersteund en  zal ook dit bericht oproepen. Los daarvan zouden deze indelingen toch goed kunnen werken.

[ctx: @title]
en: Configure Key Bindings…
nl: Toetsenbindingen configureren…

[ctx: @label:checkbox]
en: Configure keyboard options
nl: Toetsenbord-opties configureren

[ctx: @info accessible]
en: Reset selected options for this group
nl: Geselecteerde opties voor deze groep resetten

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected options for this group
nl: Geselecteerde opties voor deze groep resetten

[ctx: @title:window]
en: Set Layout
nl: Indeling instellen

[ctx: @title:window]
en: Add Layout
nl: Indeling toevoegen

[ctx: @label:textbox]
en: Short layout name
nl: Korte indelingsnaam

[ctx: @info]
en: The abbreviated name of the selected layout, which will be displayed in the system tray. You can change this setting yourself.
nl: De afgekorte naam van de geselecteerde indeling, die getoond zal worden in het systeemvak. U kunt deze instelling zelf wijzigen.

[ctx: @option:textbox]
en: Shortcut:
nl: Sneltoets:

[ctx: @action:button]
en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: @action:button]
en: Configure Switching…
nl: Omschakelen configureren…

[ctx: @action:button accessible]
en: Configure Switching
nl: Omschakelen configureren

[ctx: @action:button]
en: Key Bindings
nl: Toetsenbindingen

[ctx: @action:button accessible]
en: Key Bindings
nl: Toetsenbindingen

[ctx: @action:button Layout]
en: Add…
nl: Toevoegen…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add layout
nl: Indeling toevoegen

[ctx: @label:checkbox configure layouts option]
en: Enable
nl: Inschakelen

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Configure Layouts
nl: Indelingen configureren

[ctx: @label:listbox]
en: NumLock on startup:
nl: NumLock bij opstarten:

[ctx: @item:inlistbox Turn on "NumLock" on startup]
en: Turn on
nl: Inschakelen

[ctx: @item:inlistbox Turn off "NumLock" on startup]
en: Turn off
nl: Uitschakelen

[ctx: @item:inlistbox Leave "NumLock" at whatever it was set to before Plasma started up]
en: Leave unchanged
nl: Ongewijzigd laten

[ctx: @label:checkbox]
en: Key repeat:
nl: Toetsenherhaling:

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Key repeat
nl: Toetsenherhaling

[ctx: @label:textbox Key repeat delay]
en: Delay:
nl: Vertraging:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat delay %1
nl: Vertraging toetsenherhaling %1

[ctx: @label:textbox Key repeat rate]
en: Rate:
nl: Snelheid:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat rate %1
nl: Toetsenherhalingssnelheid %1

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: %1 repeats/s
nl: %1 herhalingen/s

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: repeats/s
nl: herhalingen/s

[ctx: @label:textbox]
en: Test area:
nl: Testgebied:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type here to test settings
nl: Hier typen om instellingen te testen

[ctx: @title:view]
en: Layouts
nl: Indelingen

[ctx: @action:button]
en: Move Up
nl: Omhoog verplaatsen

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout up
nl: Indeling %1 omhoog verplaatsen

[ctx: @action:button]
en: Move Down
nl: Omlaag verplaatsen

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout Down
nl: Indeling %1 omlaag verplaatsen

[ctx: @action:button accessible]
en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: @action:button]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @action:button accessible]
en: Remove layout %1
nl: Indeling %1 verwijderen

[ctx: @label:checkbox]
en: Spare layouts:
nl: Reserve indelingen:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spared main layouts
nl: Aantal hoofd reserve indelingen

[ctx: @label:textbox completes spinbox, x main layouts]
en: main layouts
nl: hoofdindelingen

[ctx: @info]
en: You can have up to 4 main layouts, all other layouts are spare. Spare layouts are not included when cycling through the layouts, but can be accessed through the keyboard indicator applet or by setting a custom shortcut.
nl: U kunt tot 4 hoofdindelingen hebben, alle andere indelingen zijn reserve. Reserve indelingen worden niet meegenomen bij het doorlopen van de indelingen, maar toegang is er via het applet toetsenbordindicator of door instellen van een aangepaste sneltoets.

[ctx: @label:group Shortcut to change the keyboard layout. Keep it short]
en: Change layout shortcut:
nl: Sneltoets voor indeling wijzigen:

[ctx: @label Change layout shortcut or "Configure Switching"]
en: or
nl: of

[ctx: @title form header]
en: Model & Layout
nl: Model & indeling

[ctx: @label:listbox]
en: Keyboard Model
nl: Toetsenbordmodel

[ctx: @option:check]
en: Custom Layout
nl: Aangepaste indeling

[ctx: @action:button]
en: Change Layout...
nl: Indeling wijzigen...

[ctx: @title:group]
en: Key Repeat
nl: Toetsherhaling

[ctx: @option:check]
en: Customize Repeat
nl: Herhaling aanpassen

[ctx: @title]
en: Configure Switching
nl: Omschakelen configureren

[ctx: @title:group]
en: Behavior
nl: Gedrag

[ctx: @label:listbox]
en: Switching layout affects:
nl: Omschakelen van indeling beïnvloedt:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows
nl: Alle vensters

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows on current desktop
nl: Alle vensters op het huidige bureaublad

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows of current application
nl: Alle vensters van de huidige toepassing

[ctx: @item:inlistbox]
en: Current window only
nl: Alleen huidig venster

[ctx: @label:checkbox]
en: Show OSD popup on layout change
nl: OSD-pop-up tonen bij wijziging van indeling

[ctx: @title:group]
en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: @option:textbox]
en: Change layout:
nl: Indeling wijzigen:

[ctx: @option:textbox]
en: Switch to last used layout:
nl: Naar laatst gebruikte indeling omschakelen:

[ctx: @title:group]
en: Legacy Shortcuts
nl: Oudere sneltoetsen

[ctx: @info]
en: Legacy X11 shortcuts allow finer control of modifier-only shortcuts and have slightly better support on X11 in edge cases. They can also be used on Wayland.<nl/><nl/>Setting these shortcuts will take you to the Key bindings page.
nl: Oudere sneltoetsen van X11 bieden fijnere controle over alleen-modifier sneltoetsen en hebben een iets betere ondersteuning onder X11 in randgevallen. Ze kunnen ook gebruikt worden onder Wayland.<nl/><nl/>Deze sneltoetsen instellen zal u naar de pagina toetsenbindingen brengen.

[ctx: @option:textbox]
en: Alternative symbols:
nl: Alternatieve symbolen:

[ctx: @info]
en: Modifier keys can be used to type additional characters, symbols, and diacritical marks.
nl: Modifier-toetsen kunnen gebruikt worden om extra tekens, symbolen en diakritische markeringen te typen.

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
nl[0]: %1 sneltoets
nl[1]: %1 sneltoetsen

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
nl: Geen
