plasma_applet_trash - en to nn translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
nn: Opna

[ctx: a verb]
en: Empty
nn: Tøm

en: Trash Settings…
nn: Papirkorginnstillingar …

en: Trash
    Empty
nn: Papirkorg
    Tom

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
nn[0]: Papirkorg
    Eitt element
nn[1]: Papirkorg
     %1 element

en: Trash
nn: Papirkorg

en: Empty
nn: Tom

en: One item | %1 items
nn[0]: Eitt element
nn[1]: %1 element
