kcmkonq - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
nn: Skrivebord

en: Documents
nn: Dokument

en: Downloads
nn: Nedlastingar

en: Music
nn: Musikk

en: Pictures
nn: Bilete

en: Videos
nn: Videoar

en: Public
nn: Offentleg

en: Templates
nn: Malar

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
nn: <h1>Stiar</h1>Her kan du velja kvar i filsystemet filene på skrivebordet skal lagrast.
    Bruk funksjonen «Kva er dette?» («Shift + F1») for å få hjelp om spesifikke innstillingar.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
nn: Mappe for skrivebordet:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
nn: Denne mappa inneheld alle filene du ser på skrivebordet. Du kan endra plasseringa av mappa, og mappe­innhaldet vert då automatisk flytta til den nye plasseringa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
nn: Mappe for dokument:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
nn: Dette er mappa som dokument vanlegvis vert lagra til eller lesne frå.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
nn: Mappe for nedlastingar:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
nn: Dette er mappa som nedlasta filer vanlegvis vert lagra i.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Videos path:
nn: Mappe for videoar:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
nn: Dette er mappa som filmar og videoklipp vanlegvis vert lagra til eller lesne frå.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
nn: Mappe for bilete:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
nn: Dette er mappa som bilete vanlegvis vert lagra til eller lesne frå.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
nn: Mappe for musikk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
nn: Dette er mappa som musikkfiler vanlegvis vert lagra til eller lesne frå.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Public path:
nn: Offentleg mappe:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_publicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save public shares from or to.
nn: Dette er mappa som offentlege ressursar vanlegvis vert lagra til eller lesne frå.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Templates path:
nn: Mappe for malar:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_templatesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save templates from or to.
nn: Dette er mappa som malar vanlegvis vert lagra til eller lesne frå.
