kcmkded - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Failed to stop service: %1
nn: Klarte ikkje stoppa tenesta: %1

en: Failed to start service: %1
nn: Klarte ikkje starta tenesta: %1

en: Failed to stop service.
nn: Klarte ikkje stoppa tenesta.

en: Failed to start service.
nn: Klarte ikkje starta tenesta.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
nn: Klarte ikkje varsla KDE-tenestehandsamaren (kded6) om lagra endringar: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
nn: Viss du slår av noko her for å omgå eit problem, <link url='%1'>legg òg helst inn ein feilrapport om problemet</link>.

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
nn: Handsamaren for bakgrunns­tenester (kded6) køyrer ikkje. Sjå til at han er rett installert.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
nn: Nokre tenester slår seg sjølve automatisk av dersom dei vert manuelt starta når det ikkje er bruk for dei.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
nn: Nokre tenester vart automatisk starta/stoppa når handsamaren for bakgrunns­tenester (kded6) vart starta på nytt for å ta i bruk endringane.

en: All Services
nn: Alle tenester

[ctx: List running services]
en: Running
nn: Køyrer

[ctx: List not running services]
en: Not Running
nn: Køyrer ikkje

en: Startup Services
nn: Oppstartstenester

en: Load-on-Demand Services
nn: Når-det-trengst-tenester

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
nn: Slå av automatisk lasting av %1 ved oppstart

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
nn: Slå på automatisk lasting av %1 ved oppstart

en: Toggle automatically loading this service on startup
nn: Slå på/av automatisk lasting av tenesta ved oppstart

en: Not running
nn: Køyrer ikkje

en: Running
nn: Køyrer

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
nn: Stopp %1

en: Stop Service
nn: Stopp teneste

en: Start Service
nn: Start teneste
