plasma-desktop - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Automatic
nn: Automatisk

[ctx: model - (x,y widthxheight)]
en: %1 - (%2,%3 %4×%5)
nn: %1 – (%2,%3 %4 × %5)

en: No touchscreens found
nn: Fann ingen trykkskjermar

en: Connect an external touchscreen
nn: Kopla til ekstern trykkskjerm

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
nn: Eining:

en: Enabled:
nn: Slått på:

en: Target display:
nn: Mål-eining:
