joystick - en to or translation catalogue (39 entries)

en: Calibration
or: ମାପ

en: Next
or: ପରବର୍ତ୍ତି

en: Please wait a moment to calculate the precision
or: ଯଥାର୍ଥତା ହିସାବ କରିବା ପାଇଁ ଦୟାକରି କିଛିକ୍ଷଣ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

en: (usually X)
or: (ସାଧାରଣତଃ X)

en: (usually Y)
or: (ସାଧାରଣତଃ Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
or: <qt>ମାପ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଉପକରଣର ଉତ୍ପାଦ ମୂଲ୍ୟକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା।<br /><br />ଦୟାକରି <b>ଅକ୍ଷ %1 %2</b> କୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପକରଣରେ <b>ସର୍ବନିମ୍ନ</b> ସ୍ଥାନକୁ ଗତିକରନ୍ତୁ।<br /><br />ସେହି ଉପକରଣରେ ଯେକୌଣସି ବଟନକୁ ଦବାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରବର୍ତ୍ତି ପଦକ୍ଷେପ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ 'ପରବର୍ତ୍ତି' ବଟନକୁ ଦବାନ୍ତୁ।</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
or: <qt>ମାପ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଉପକରଣର ଉତ୍ପାଦ ମୂଲ୍ୟକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା।<br /><br />ଦୟାକରି <b>ଅକ୍ଷ %1 %2</b> କୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପକରଣରେ <b>ମଧ୍ଯବର୍ତ୍ତି</b> ସ୍ଥାନକୁ ଗତିକରନ୍ତୁ।<br /><br />ସେହି ଉପକରଣରେ ଯେକୌଣସି ବଟନକୁ ଦବାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରବର୍ତ୍ତି ପଦକ୍ଷେପ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ 'ପରବର୍ତ୍ତି' ବଟନକୁ ଦବାନ୍ତୁ।</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
or: <qt>ମାପ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଉପକରଣର ଉତ୍ପାଦ ମୂଲ୍ୟକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା।<br /><br />ଦୟାକରି <b>ଅକ୍ଷ %1 %2</b> କୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପକରଣରେ <b>ସର୍ବାଧିକ</b> ସ୍ଥାନକୁ ଗତିକରନ୍ତୁ।<br /><br />ସେହି ଉପକରଣରେ ଯେକୌଣସି ବଟନକୁ ଦବାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରବର୍ତ୍ତି ପଦକ୍ଷେପ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ 'ପରବର୍ତ୍ତି' ବଟନକୁ ଦବାନ୍ତୁ।</qt>

en: Communication Error
or: ସଞ୍ଚାର-ବ୍ୟବସ୍ଥା ତ୍ରୁଟି

en: You have successfully calibrated your device
or: ଆପଣ ସଫଳତାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଉପକରଣକୁ ମାପି ସାରିଛନ୍ତି

en: Calibration Success
or: ମାପ ସଫଳତା

en: Value Axis %1: %2
or: ମୂଲ୍ୟ ଅକ୍ଷ %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ଉପକରଣ %1 କୁ ଖୋଲାଯାଇ ପାରୁନାହିଁ: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ଉପକରଣ %1 ଟି ଗୋଟିଏ joystick ନୁହଁ।

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
or: joystick ଉପକରଣ %1: %2 ପାଇଁ କର୍ଣ୍ଣଲ ଡ୍ରାଇଭର ସଂସ୍କରଣ ପାଇଲା ନାହିଁ।

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲୁଥିବା କର୍ଣ୍ଣଲ ଡ୍ରାଇଭର ସଂସ୍କରଣ (%1.%2.%3) ଟି ଏହି ଏକକାଂଶ ସଂକଳନ କରିଥିବା ଏକକାଂଶ ନୁହଁ (%4.%5.%6)।

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
or: joystick ଉପକରଣ %1 ପାଇଁ ବଟନ ସଂଖ୍ୟା ପାଇଲା ନାହିଁ: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
or: joystick ଉପକରଣ %1 ପାଇଁ ଅକ୍ଷଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ପାଇଲା ନାହିଁ: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
or: joystick ଉପକରଣ %1 ପାଇଁ ମାପ ପାଇଲା ନାହିଁ: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
or: joystick ଉପକରଣ %1 ପାଇଁ ମାପକୁ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
or: joystick ଉପକରଣ %1 ପାଇଁ ମାପକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
or: joystick ଉପକରଣ %1 ପାଇଁ ମାପକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %2

en: internal error - code %1 unknown
or: ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ତ୍ରୁଟି - ସଂକେତ %1 ଜଣାନାହିଁ

en: KDE Joystick Control Module
or: KDE Joystick ନିୟନ୍ତଣ ଏକକାଂଶ

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
or: <h1>Joystick</h1>ଆପଣଙ୍କର joystick ସଠିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି କି ନାହିଁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଏକକାଂଶଟି ସହାୟତା କରିଥାଏ।<br />ଅକ୍ଷଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଯଦି ଏହା ଭୁଲ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ମାପ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଏହାକୁ ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକରିପାରିବେ।<br />ଏହି ଏକକାଂଶ /dev/js[0-4] ଏବଂ /dev/input/js[0-4]କୁ ଯାଞ୍ଚ କରି ସମସ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ joystick ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଜି ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରିଥାଏ<br />ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଉପକରଣ ଫାଇଲ ଅଛି, କମ୍ବୋବକ୍ସରେ ତାହାକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।<br />ବଟନ ତାଲିକା ଆପଣଙ୍କ joystickରେ ଥିବା ସ୍ଥିତିକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ, ଅକ୍ଷ ତାଲିକା ସମସ୍ତ ଅକ୍ଷଗୁଡ଼ିକର ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିତିକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।<br />NOTE: ସାମ୍ପ୍ରତିକ Linux ଉପକରଣ ଡ୍ରାଇଭର (କର୍ଣ୍ଣଲ 2.4, 2.6) ହିଁ କେବଳ<ul><li>2-ଅକ୍ଷ, 4-ବଟନ joystick</li><li>3-ଅକ୍ଷ, 4-ବଟନ joystick</li><li>4-ଅକ୍ଷ, 4-ବଟନ joystick</li><li>Saitek Cyborg 'ସାଂଖିକ' joysticks</li></ul>କୁ ସ୍ୱୟଂଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବ(ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ Linux ଉତ୍ସ/ଦଲିଲିକରଣ/ନିବେଶ/joystick.txtକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ)

en: Device:
or: ଉପକରଣ:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
or: ସ୍ଥିତି:

en: Show trace
or: ଲକ୍ଷଣ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Buttons:
or: ବଟନଗୁଡ଼ିକ:

en: State
or: ଅବସ୍ଥା

en: Axes:
or: ଅକ୍ଷଗୁଡ଼ିକ:

en: Value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Calibrate
or: ମାପ

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
or: ଏହି କମ୍ପୁଟରରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ କୌଣସି joystick ଉପକରଣ ମିଳିନାହିଁ।<br />/dev/js[0-4] ଏବଂ /dev/input/js[0-4]ରେ ଯାଞ୍ଚ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି<br />ଯଦି ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ସଂଲଗ୍ନ ଅଛି, ଦୟାକରି ସଠିକ ଉପକରଣ ଫାଇଲ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ଉପକରଣ ନାମଟି ଅବୈଧ ଅଟେ (/dev ଧାରଣ କରିନଥାଏ)।
    ତାଲିକାରୁ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣ ଚୟନ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା
    ଗୋଟିଏ ଉପକରଣ ଫାଇଲ ଭରଣ କରନ୍ତୁ, ଯେପରିକି /dev/js0.

en: Unknown Device
or: ଅଜଣା ଉପକରଣ

en: Device Error
or: ଉପକରଣ ତ୍ରୁଟି

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
or: <qt>ଯଥାର୍ଥତା ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ମାପ ଥାଏ।<br /><br /><b>ଦୟାକରି ସମସ୍ତ ଅକ୍ଷଗୁଡ଼ିକୁ ସେମାନଙ୍କର ମଧ୍ଯବର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାନକୁ ଗତିକରାନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ joystickକୁ ଆଉ କେବେ ଛୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। </b><br /><br />ମାପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଠିକ ଅଛିକୁ ଦବାନ୍ତୁ।</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
or: joystick ଉପକରଣ %1 ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମପାଯାଇଥିବା ମୂଲ୍ୟକୁ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ।
