kcm_solid_actions - en to pa translation catalogue (32 entries)

en: Editing Action '%1'
pa: ਐਕਸ਼ਨ '%1' ਸੋਧਿਆ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
pa: ਇਹ ਜਾਪਦਾ ਹੈ ਕਿ ਐਕਸ਼ਨ ਨਾਂ, ਕਮਾਂਡ, ਆਈਕਾਨ ਜਾਂ ਹਾਲਤ ਗਲਤ ਹੈ।
    ਇਸਕਰਕੇ ਬਦਲਾਅ ਲਾਗੂ ਨਹੀਂ ਹੋਣਗੇ।

en: Invalid action
pa: ਅਢੁੱਕਵਾਂ ਐਕਸ਼ਨ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
pa: ਪੈਰਾਮੀਟਰ ਸੋਧ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
pa: ਪੈਰਾਮੀਟਰ ਕਿਸਮ:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
pa: ਵਿਸ਼ੇਸ਼ਤਾ ਮੇਲ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
pa: ਜੰਤਰ ਇੰਟਰਫੇਸ ਮੇਲ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
pa: ਜੰਤਰ ਕਿਸਮ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
pa: ਮੁੱਲ ਨਾਂ:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
pa: ਬਰਾਬਰ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
pa: ਰੱਖਦਾ ਹੈ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
pa: ਪੈਰਾਮੀਟਰ ਮੁੜ-ਸੈੱਟ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
pa: ਪੈਰਾਮੀਟਰ ਬਦਲਾਅ ਸੰਭਾਲੋ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
pa: ਐਕਸ਼ਨ ਆਈਕਾਨ, ਬਦਲਣ ਲਈ ਕਲਿੱਕ ਕਰੋ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
pa: ਐਕਸ਼ਨ ਨਾਂ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
pa: ਕਮਾਂਡ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
pa: ਇਸ ਐਕਸ਼ਨ ਲਈ ਡਿਵਾਈਸ ਹੇਠ ਦਿੱਤੇ ਪੈਰਾਮੀਟਰ ਨਾਲ ਮਿਲਦਾ ਹੋਣਾ ਚਾਹੀਦਾ ਹੈ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
pa: ਐਕਸ਼ਨ ਨਾਂ:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
pa: ਆਪਣੇ ਨਵੇਂ ਐਕਸ਼ਨ ਲਈ ਨਾਂ ਦਿਉ

en: Solid Action Desktop File Generator
pa: ਸਾਲਡ ਐਕਸ਼ਨ ਡੈਸਕਟਾਪ ਫਾਈਲ ਜਰਨੇਟਰ

en: Maintainer
pa: ਪਰਬੰਧਕ

en: The device must be of the type %1
pa: ਜੰਤਰ %1 ਕਿਸਮ ਦਾ ਹੋਣਾ ਚਾਹੀਦਾ ਹੈ

en: Solid Device Actions Editor
pa: ਸਾਲਡ ਜੰਤਰ ਐਕਸ਼ਨ ਐਡੀਟਰ

en: Solid Device Actions Control Panel Module
pa: ਸਾਲਡ ਜੰਤਰ ਐਕਸ਼ਣ ਕੰਟਰੋਲ ਪੈਨਲ ਮੋਡੀਊਲ

en: (c) 2009, 2014 Solid Device Actions team
pa: (c) 2009, 2014 ਸਾਲਡ ਜੰਤਰ ਐਕਸ਼ਨ ਟੀਮ

en: Port to Plasma 5
pa: ਪਲਾਜ਼ਮਾ 5 ਲਈ ਲਿਆਂਦਾ

en: Error Parsing Device Conditions
pa: ਜੰਤਰ ਹਾਲਤ ਪਾਰਸ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ

en: No Action Selected
pa: ਐਕਸ਼ਨ ਨਹੀਂ ਚੁਣਿਆ

en: Cannot be deleted
pa: ਹਟਾਇਆ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਦਾ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
pa: …ਸੋਧੋ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
pa: …ਜੋੜੋ
