plasma-desktop - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Plasma QtQuick Settings
pa: ਪਲਾਜ਼ਮਾ QtQuick ਸੈਟਿੰਗਾਂ

en: Configure Plasma QtQuick Settings
pa: ਪਲਾਜ਼ਮਾ QtQuick ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ

en: Maintainer
pa: ਪਰਬੰਧਕ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rendering Backend:
pa: ਰੈਂਡਰ ਕਰਨ ਵਾਲਾ ਬੈਕਐਂਡ:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Automatic
pa: ਆਟੋਮੈਟਿਕ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend)
en: Open GL
pa: ਓਪਨ GL

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend)
en: Software
pa: ਸਾਫਟਵੇਅਰ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GL Core Profile:
pa: GL ਕੋਰ ਪਰੋਫਾਇਲ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Render Loop:
pa: ਰੈਂਡਰ ਲੂਪ:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Basic
pa: ਮੂਲ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Threaded
pa: ਥਰਿੱਡ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ForceGlCoreProfile)
en: Force
pa: ਮਜ਼ਬੂਰ
