plasma-desktop - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: General
pa: ਆਮ

en: Display style:
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਸਟਾਈਲ:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
pa: ਕੋਈ ਫਲੈਗ ਮੌਜੂਦ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Layouts:
pa: ਲੇਆਉਟ:

en: Configure…
pa: …ਸੰਰਚਨਾ
