plasma-desktop - en to pa translation catalogue (8 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
pa: ਮੁੱਲ

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
pa: ਦੱਬਿਆ

[ctx: @label Button state]
en: State
pa: ਸਥਿਤੀ

en: No game controllers found
pa: ਕੋਈ ਗੇਮ ਕੰਟਰੋਲਰ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ

en: Connect a wired or wireless controller
pa: ਤਾਰਾ ਵਾਲੇ ਜਾਂ ਬੇਤਾਰ ਕੰਟਰੋਲਰ ਨਾਲ ਕਨੈਕਟ ਕਰੋ

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
pa: ਡਿਵਾਈਸ:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
pa: ਬਟਨ:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
pa: ਧੁਰੇ:
