kaccess - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
pl: Klawisz Shift został zablokowany i będzie włączony przy kolejnych wciśnięciach klawiszy.

en: The Shift key is now active.
pl: Klawisz Shift jest teraz włączony.

en: The Shift key is now inactive.
pl: Klawisz Shift jest teraz wyłączony.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
pl: Klawisz Ctrl został zablokowany i będzie włączony przy kolejnych wciśnięciach klawiszy.

en: The Control key is now active.
pl: Klawisz Ctrl jest teraz włączony.

en: The Control key is now inactive.
pl: Klawisz Ctrl jest teraz wyłączony.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
pl: Klawisz Alt został zablokowany i będzie włączony przy kolejnych wciśnięciach klawiszy.

en: The Alt key is now active.
pl: Klawisz Alt jest teraz włączony.

en: The Alt key is now inactive.
pl: Klawisz Alt jest teraz wyłączony.

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
pl: Klawisz Win został zablokowany i będzie włączony przy kolejnych wciśnięciach klawiszy.

en: The Win key is now active.
pl: Klawisz Win jest teraz włączony.

en: The Win key is now inactive.
pl: Klawisz Win jest teraz wyłączony.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
pl: Klawisz Meta został zablokowany i będzie włączony przy kolejnych wciśnięciach klawiszy.

en: The Meta key is now active.
pl: Klawisz Meta jest teraz włączony.

en: The Meta key is now inactive.
pl: Klawisz Meta jest teraz wyłączony.

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
pl: Klawisz Super został zablokowany i będzie włączony przy kolejnych wciśnięciach klawiszy.

en: The Super key is now active.
pl: Klawisz Meta jest teraz włączony.

en: The Super key is now inactive.
pl: Klawisz Super jest teraz wyłączony.

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
pl: Klawisz Hyper został zablokowany i będzie włączony przy kolejnych wciśnięciach klawiszy.

en: The Hyper key is now active.
pl: Klawisz Hyper jest teraz włączony.

en: The Hyper key is now inactive.
pl: Klawisz Hyper jest teraz wyłączony.

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
pl: Klawisz Alt Gr został zablokowany i będzie włączony przy kolejnych wciśnięciach klawiszy.

en: The Alt Graph key is now active.
pl: Klawisz Alt Gr jest teraz włączony.

en: The Alt Graph key is now inactive.
pl: Klawisz Alt Gr jest teraz wyłączony.

en: The Num Lock key has been activated.
pl: Klawisz Num Lock został włączony.

en: The Num Lock key is now inactive.
pl: Klawisz Num Lock jest teraz wyłączony.

en: The Caps Lock key has been activated.
pl: Klawisz Caps Lock został włączony.

en: The Caps Lock key is now inactive.
pl: Klawisz Caps Lock jest teraz wyłączony.

en: The Scroll Lock key has been activated.
pl: Klawisz Scroll Lock został włączony.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
pl: Klawisz Scroll Lock jest teraz wyłączony.

en: Toggle Screen Reader On and Off
pl: Włącz/wyłącz czytnik ekranowy

[ctx: Name for kaccess shortcuts category]
en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: &When a gesture was used:
pl: &Kiedy użyty został gest:

en: Change Settings Without Asking
pl: Zmień ustawienia bez pytania

en: Show This Confirmation Dialog
pl: Pokaż to okienko potwierdzenia

en: Deactivate All AccessX Features & Gestures
pl: Wyłącz wszystkie funkcje i gesty dostępności

en: Slow keys
pl: Powolne klawisze

en: Bounce keys
pl: Odbijające klawisze

en: Sticky keys
pl: Lepkie klawisze

en: Mouse keys
pl: Klawisze myszy

en: Do you really want to deactivate "%1"?
pl: Czy naprawdę chcesz wyłączyć "%1"?

en: Do you really want to deactivate "%1" and "%2"?
pl: Czy naprawdę chcesz wyłączyć "%1" i "%2"?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2" and "%3"?
pl: Czy naprawdę chcesz wyłączyć "%1", "%2" i "%3"?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
pl: Czy naprawdę chcesz wyłączyć "%1", "%2", "%3" i "%4"?

en: Do you really want to activate "%1"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1", a wyłączyć "%2"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2" and "%3"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1", a wyłączyć "%2" i "%3"?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2", "%3" and "%4"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1", a wyłączyć "%2", "%3" i "%4"?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1" i "%2"?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2" and to deactivate "%3"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1" i "%2", a wyłączyć "%3"?

en: Do you really want to activate "%1", and "%2" and to deactivate "%3" and "%4"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1" i "%2", a wyłączyć "%3" i "%4"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1", "%2" i "%3"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3" and to deactivate "%4"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1", "%2" i "%3", a wyłączyć "%4"?

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
pl: Czy naprawdę chcesz włączyć "%1", "%2", "%3" i "%4"?

en: An application has requested to change this setting.
pl: Program zażądał zmiany tego ustawienia.

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
pl: Przytrzymany został klawisz Shift przez 8 sekund lub program zażądał zmiany tego ustawienia.

en: You pressed the Shift key 5 consecutive times or an application has requested to change this setting.
pl: Naciśnięty został klawisz Shift 5 razy lub program zażądał zmiany tego ustawienia.

en: You pressed %1 or an application has requested to change this setting.
pl: Naciśnięty został %1 lub program zażądał zmiany tego ustawienia.

en: An application has requested to change these settings, or you used a combination of several keyboard gestures.
pl: Program zażądał zmiany tych ustawień lub została użyta kombinacja kilku gestów klawiatury.

en: An application has requested to change these settings.
pl: Program zażądał zmiany tych ustawień.

en: These AccessX settings are needed for some users with motion impairments and can be configured in the KDE System Settings. You can also turn them on and off with standardized keyboard gestures.
    
    If you do not need them, you can select "Deactivate all AccessX features and gestures".
pl: Ustawienia dostępności AccessX są konieczne dla niektórych użytkowników z upośledzeniami ruchowymi i mogą zostać skonfigurowane w Ustawieniach systemowych KDE. Można je również włączyć i wyłączyć za pomocą standardowych gestów klawiatury.
    
    Jeśli te ustawienia nie są ci potrzebne, możesz wybrać opcję "Wyłącz wszystkie funkcje i gesty dostępności".

en: Slow keys has been enabled. From now on, you need to press each key for a certain length of time before it gets accepted.
pl: Powolne klawisze zostały włączone. Od tej chwili musisz nacisnąć klawisz przez określony czas, aby został przyjęty.

en: Slow keys has been disabled.
pl: Powolne klawisze zostały wyłączone.

en: Bounce keys has been enabled. From now on, each key will be blocked for a certain length of time after it was used.
pl: Odbijające klawisze zostały włączone. Od tej chwili każdy klawisz zostanie zablokowany na pewien czas, po tym jak został użyty.

en: Bounce keys has been disabled.
pl: Odbijające klawisze zostały wyłączone.

en: Sticky keys has been enabled. From now on, modifier keys will stay latched after you have released them.
pl: Lepkie klawisze zostały włączone. Od tej chwili klawisze modyfikujące pozostaną włączone po ich puszczeniu.

en: Sticky keys has been disabled.
pl: Lepkie klawisze zostały wyłączone.

en: Mouse keys has been enabled. From now on, you can use the number pad of your keyboard in order to control the mouse.
pl: Klawisze myszy zostały włączone. Od tej chwili można kontrolować kursor myszy za pomocą klawiatury numerycznej.

en: Mouse keys has been disabled.
pl: Klawisze myszy zostały wyłączone.

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Author
pl: Autor
