joystick - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Calibration
pl: Kalibracja

en: Next
pl: Dalej

en: Please wait a moment to calculate the precision
pl: Proszę chwilę poczekać, aby można było wyliczyć dokładność

en: (usually X)
pl: (zwykle X)

en: (usually Y)
pl: (zwykle Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
pl: <qt>Kalibracja umożliwia sprawdzenie zakresu wartości udostępnianego przez Twoje urządzenie.<br /><br />Proszę przesunąć manipulator <b>osi %1 %2</b> Twojego urządzenia do pozycji <b>minimalnej</b>.<br /> <br />Proszę wcisnąć jakikolwiek przycisk na urządzeniu lub przycisk 'Dalej', aby przejść do następnego kroku.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
pl: <qt>Kalibracja umożliwia sprawdzenie zakresu wartości udostępnianego przez Twoje urządzenie.<br /><br />Proszę przesunąć manipulator <b>osi %1 %2</b> Twojego urządzenia do pozycji <b>środkowej</b>.<br /> <br />Proszę wcisnąć jakikolwiek przycisk na urządzeniu lub przycisk 'Dalej', aby przejść do następnego kroku.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
pl: <qt>Kalibracja umożliwia sprawdzenie zakresu wartości udostępnianego przez Twoje urządzenie.<br /><br />Proszę przesunąć manipulator <b>osi %1 %2</b> Twojego urządzenia do pozycji <b>maksymalnej</b>.<br /> <br />Proszę wcisnąć jakikolwiek przycisk na urządzeniu lub przycisk 'Dalej', aby przejść do następnego kroku.</qt>

en: Communication Error
pl: Błąd komunikacji

en: You have successfully calibrated your device
pl: Twoje urządzenie zostało pomyślnie wykalibrowane

en: Calibration Success
pl: Kalibracja zakończona pomyślnie

en: Value Axis %1: %2
pl: Wartość na osi %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
pl: Podane urządzenie %1 nie mogło zostać otworzone: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
pl: Podane urządzenie %1 to nie joystick.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
pl: Nie można rozpoznać wersji sterownika jądra dla urządzenia joysticka %1: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
pl: Wersja aktualnie działającego sterownika jądra (%1.%2.%3) nie jest taka sama, dla jakiej ten moduł został skompilowany (%4.%5.%6).

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
pl: Nie można rozpoznać liczby przycisków dla urządzenia joysticka %1: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
pl: Nie można rozpoznać liczby osi dla urządzenia joysticka %1: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
pl: Nie można pobrać wartości kalibracyjnych dla urządzenia joysticka %1: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
pl: Nie można odtworzyć wartości kalibracyjnych dla urządzenia joysticka %1: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
pl: Nie można zainicjować wartości kalibracyjnych dla urządzenia joysticka %1: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
pl: Nie można zastosować wartości kalibracyjnych dla urządzenia joysticka %1: %2

en: internal error - code %1 unknown
pl: Błąd wewnętrzny - nieznany kod błędu (%1)

en: KDE Joystick Control Module
pl: Moduł Joysticka dla Centrum Sterowania KDE

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
pl: Moduł Ustawień systemowych KDE do testowania joysticków

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
pl: <h1>Joystick</h1> Ten moduł pozwala sprawdzić, czy Twój joystick działa poprawnie.<br /> Jeśli podaje niewłaściwe wartości dla którejś z osi, możesz spróbować rozwiązać problem poprzez przeprowadzenie kalibracji.<br /> Ten moduł próbuje znaleźć dostępne urządzenia joysticków sprawdzając urządzenia /dev/js[0-4] i /dev/input/js[0-4]<br /> Jeśli urządzenie joysticka ma inną nazwę, proszę ją podać w polu listy rozwijanej.<br /> Lista Przyciski pokazuje stan przycisków joysticka, lista Osie pokazuje aktualne wartości dla wszystkich osi.<br /> UWAGA: obecny sterownik dla Linuksa (jądra 2.4 i 2.6) wykrywa automatycznie tylko joysticki:<ul><li>2-osiowe, 4-przyciskowe</li><li>3-osiowe, 4-przyciskowe</li><li>4-osiowe, 4-przyciskowe</li> <li>cyfrowe Saitek Cyborg</li></ul> (Szczegóły możesz znaleźć w źródłach Linuksa, w pliku source/Documentation/input/joystick.txt)

en: Device:
pl: Urządzenie:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
pl: Położenie:

en: Show trace
pl: Pozostaw ślad

en: PRESSED
pl: NACIŚNIĘTY

en: Buttons:
pl: Przyciski:

en: State
pl: Stan

en: Axes:
pl: Osie:

en: Value
pl: Wartość

en: Calibrate
pl: Kalibruj

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
pl: Nie wykryto żadnego urządzenia będącego joystickiem.<br />Sprawdzone zostały urządzenia /dev/js[0-4] i /dev/input/js[0-4]<br />Jeśli masz pewność, że joystick jest podłączony, podaj poprawną nazwę urządzenia joysticka.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
pl: Podana nazwa urządzenia jest nieprawidłowa (nie zawiera /dev).
    Wybierz urządzenie z listy lub
    podać nazwę urządzenia, np. /dev/js0.

en: Unknown Device
pl: Nieznane urządzenie

en: Device Error
pl: Błąd urządzenia

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
pl: <qt>Program kalibracyjny sprawdzi teraz dokładność.<br /><br /><b>Proszę przesunąć wszystkie manipulatory osi do pozycji środkowej i nie dotykać joysticka.</b><br /> <br />Proszę kliknąć OK, aby rozpocząć kalibrację.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
pl: Odtworzono wszystkie wartości kalibracji dla urządzenia joysticka %1.
