kcmsmserver - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: <h1>Session Manager</h1> You can configure the session manager here. This includes options such as whether or not the session exit (logout) should be confirmed, whether the session should be restored again when logging in and whether the computer should be automatically shut down after session exit by default.
pl: <h1>Zarządzanie posiedzeniami</h1> Człon zarządzania posiedzeniami umożliwia określenie, czy potwierdzać wylogowanie, czy odtwarzać poprzednie posiedzenie przy zalogowaniu i czy wyłączać komputer przy zakończeniu pracy.

en: The system must be restarted before manual session saving becomes active.
pl: Należy ponownie uruchomić system, aby włączyć ręczne zapisywanie posiedzenia.

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Failed to request restart to firmware setup: %1
pl: Nie udało się wymusić ponownego uruchomienia do ustawienia oprogramowania układowego: %1

en: Next time the computer is restarted, it will enter the UEFI setup screen.
pl: Przy następnym uruchomieniu komputera, przejdzie on do ekranu ustawień UEFI.

en: Next time the computer is restarted, it will enter the firmware setup screen.
pl: Przy następnym uruchomieniu komputera, przejdzie on do ekranu ustawień oprogramowania układowego.

en: Restart Now
pl: Uruchom ponownie teraz

[ctx: @title:group]
en: Logout Screen
pl: Ekran wychodzenia

en: Show:
pl: Pokaż:

[ctx: @info]
en: When this setting is turned on, the logout confirmation screen will be shown when you log out, shut down, restart, press the power button, or click on buttons or menu items labeled <interface>Leave…</interface>.
pl: Po włączeniu tego ustawienia, zostanie pokazany ekran potwierdzenia wyjścia, gdy spróbujesz wyjść, zamknąć lub uruchomić ponownie komputer, naciśniesz przycisk zasilania lub przycisk w menu oznaczony <interface>Wyjdź...</interface>.

[ctx: @title:group]
en: Session Restore
pl: Przywracanie posiedzenia

en: On login, launch apps that were open:
pl: Przy wejściu, uruchom aplikacje, które były otwarte:

[ctx: @option:radio Automatic style of session restoration]
en: On last logout
pl: Przy ostatnim wyjściu

[ctx: @option:radio Manual style of session restoration]
en: When session was manually saved
pl: Gdy posiedzenie zostało ręcznie zapisane

[ctx: @info]
en: A <interface>Save Session</interface> button will appear in the <interface>Application Launcher</interface> menu. When you click it, Plasma will remember the apps that are open and restore them on the next login. Click it again to replace the set of remembered apps.
pl: Przycisk <interface>Zapisz posiedzenie</interface> pojawi się w menu<interface>Uruchamiacza Aplikacji</interface>. Po naciśnięciu na niego, Plazma zapamięta aplikacje, które są otwarte i przywróci je po ponownym uruchomieniu komputera. Naciśnij to ponownie, aby zastąpić zestaw zapamiętanych aplikacji.

[ctx: @option:radio Here 'session' refers to the technical concept of session restoration, whereby the windows that were open on logout are re-opened on the next login]
en: Start with an empty session
pl: Rozpocznij puste posiedzenie

en: Ignored applications:
pl: Pomijane aplikacje:

en: Write apps' executable names here (separated by commas or colons, for example 'xterm:konsole' or 'xterm,konsole') to prevent them from autostarting along with other session-restored apps.
pl: Tutaj wpisz nazwy plików wykonywalnych aplikacji (oddzielone przecinkami lub dwukropkami, np. 'xterm:konsole' lub 'xterm,konsole'), aby uniemożliwić im uruchomienie wraz z innymi aplikacjami przywracanymi w ramach posiedzenia.

[ctx: @title:group]
en: Firmware
pl: Oprogramowanie układowe

[ctx: @label:check part of a sentence: After next restart enter UEFI/Firmware setup screen]
en: After next restart:
pl: Po kolejnym uruchomieniu:

[ctx: @option:check]
en: Enter UEFI setup screen
pl: Otwórz ekran ustawień UEFI

[ctx: @option:check]
en: Enter firmware setup screen
pl: Otwórz ekran ustawień oprogramowania układowego

note: i18n: ectx: label, entry (confirmLogout), group (General)
en: Confirm logout
pl: Potwierdź wylogowanie

note: i18n: ectx: label, entry (shutdownType), group (General)
en: Default leave option
pl: Domyślny sposób wyjścia

note: i18n: ectx: label, entry (loginMode), group (General)
en: On login
pl: Przy logowaniu

note: i18n: ectx: label, entry (excludeApps), group (General)
en: Applications to be excluded from session
pl: Programy wykluczone z posiedzenia
