kcm_solid_actions - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Editing Action '%1'
pl: Edytowanie działania '%1'

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
pl: Wygląda na to, że nazwa działania, polecenie, ikona lub warunek nie jest poprawny.
    Dlatego też, zmiany nie zostaną zaakceptowane.

en: Invalid action
pl: Niepoprawne działanie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
pl: Edytuj parametr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
pl: Rodzaj parametru:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
pl: Właściwość pasuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
pl: Koniunkcja treści

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
pl: Dysjunkcja treści

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
pl: Interfejsu urządzenia pasuje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
pl: Rodzaj urządzenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
pl: Nazwa wartości:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
pl: Równa się

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
pl: Zawiera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
pl: Wyzeruj parametr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
pl: Wprowadź zmianę parametru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
pl: Ikona działania; kliknij, aby zmienić

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
pl: Nazwa działania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
pl: Polecenie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
pl: Polecenie, które wywoła działanie
    Może zawierać jeden lub wszystkie rozszerzenia bez rozróżniania wielkości liter"
    
    %f: Punkt montowania urządzenia - tylko nośniki danych
    %d: Ścieżka do węzła urządzenia: tylko urządzenia blokowe
    %i: Identyfikator urządzenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
pl: Urządzenia muszą spełniać poniższe warunki dla tego działania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
pl: Nazwa działania:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
pl: Podaj nazwę nowego działania

en: Solid Action Desktop File Generator
pl: Generator plików dla działań Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
pl: Narzędzie do automatycznego generowania plików z klas Solid DeviceInterface do tłumaczenia

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: The device must be of the type %1
pl: Rodzaj urządzenia to musi być %1

en: Any of the contained properties must match
pl: Dowolny z poniższych warunków musi być spełniony

en: All of the contained properties must match
pl: Wszystkie poniższe warunki muszą być spełnione

en: The device property %1 must equal %2
pl: Właściwość %1 urządzenia musi być równa %2

en: The device property %1 must contain %2
pl: Właściwość %1 urządzenia musi zawierać %2

en: Solid Device Actions Editor
pl: Edytor działań na urządzeniach Solid

en: Solid Device Actions Control Panel Module
pl: Moduł panelu sterowania działaniami na urządzeniach Solid

en: (c) 2009, 2014 Solid Device Actions team
pl: (c) 2009, 2014 Zespół działań na urządzeniach Solid

en: Port to Plasma 5
pl: Przystosowanie do Plazmy 5

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
pl: Wygląda na to, że wartość wykorzystywana w tej akcji jest nieprawidłowa.

en: Error Parsing Device Conditions
pl: Błąd podczas przetwarzania warunków urządzenia

en: No Action Selected
pl: Nie wybrano żadnego działania

en: Cannot be deleted
pl: Nie można usunąć

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
pl: Usuń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
pl: Edytuj…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
pl: Dodaj…
