plasma-desktop - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
pl: Samoczynnie

en: No touchscreens found
pl: Nie znaleziono żadnego ekranu dotykowego

en: Connect an external touchscreen
pl: Podłącz swój zewnętrzny ekran dotykowy

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
pl: Urządzenie:

en: Enabled:
pl: Włączone:

en: Target display:
pl: Wyświetlacz docelowy:
