kcmkded - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
pl: Nie można zatrzymać usługi: %1

en: Failed to start service: %1
pl: Nie można rozpocząć usługi: %1

en: Failed to stop service.
pl: Nie można zatrzymać usługi.

en: Failed to start service.
pl: Nie można rozpocząć usługi.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
pl: Nie udało się powiadomić zarządzania usługami KDE (kded6) o zapisanych zmianach: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
pl: Jeśli wyłączasz tutaj coś po to, aby obejść jakiś błąd, to proszę <link url='%1'>submit zgłoś to też jako błąd.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
pl: Zarządzanie usługami w tle (kded6) nie jest obecnie uruchomione. Upewnij się, że jest poprawnie wgrane.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
pl: Niektóre z usług same się wyłączają, nawet gdy zostały ręcznie uruchomione, w chwili gdy nie są już użyteczne w obecnym otoczeniu.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
pl: Aby zastosować twoje zmiany, należało ponownie uruchomić zarządzanie usługami (kded6), co mogło spowodować uruchomienie/zatrzymanie niektórych usług.

en: All Services
pl: Wszystkie usługi

[ctx: List running services]
en: Running
pl: Uruchomione

[ctx: List not running services]
en: Not Running
pl: Nieuruchomione

en: Startup Services
pl: Usługi ciągłe

en: Load-on-Demand Services
pl: Usługi na żądanie

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
pl: Nie wczytuj sam %1 po zalogowaniu

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
pl: Wczytuj sam %1 po zalogowaniu

en: Toggle automatically loading this service on startup
pl: Przestaw samoczynne uruchamianie tej usług po uruchomieniu systemu

en: Not running
pl: Nieuruchomiona

en: Running
pl: Uruchomiona

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
pl: Zatrzymaj %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
pl: Uruchom %1

en: Stop Service
pl: Zatrzymaj usługę

en: Start Service
pl: Uruchom usługę
