plasma-desktop - en to pl translation catalogue (72 entries)

[ctx: @title:group Launch app]
en: Launch
pl: Uruchom

[ctx: %1 is the name of the component, %2 is the action for which saving failed]
en: Error while saving shortcut %1: %2
pl: Błąd podczas zapisywania skrótu %1: %2

[ctx: %1 is the name of an application]
en: Error while adding %1, it seems it has no actions.
pl: Błąd dodawania %1, wygląda na to, że nie zawiera działań.

en: Error while communicating with the global shortcuts service
pl: Błąd porozumiewania się z usługą skrótów globalnych

en: Failed to communicate with global shortcuts daemon
pl: Nie udało się porozumieć z usługą skrótów globalnych

[ctx: @info %2 is the name of a category inside the 'Common Actions' section]
en: Shortcut <shortcut>%1</shortcut> is already assigned to the common %2 action <interface>%3</interface>.<nl/><nl/>Re-assign it to %4?
pl: Skrót <shortcut>%1</shortcut> jest już przypisany do częstego działania %2 <interface>%3</interface>.<nl/> <nl/>Czy przypisać go ponownie do %4?

[ctx: @info]
en: Shortcut <shortcut>%1</shortcut> is already assigned to action <interface>%2</interface> of <application>%3</application>.<nl/><nl/>Reassign it to action <interface>%4</interface> of <application>%5</application>?
pl: Skrót <shortcut>%1</shortcut> jest już przypisany do działania <interface>%2</interface> programu <application>%3</application>.<nl/><nl/>Czy zmienić jego przypisanie do działania <interface>%4</interface> programu <application>%5</application>?

[ctx: @title:window]
en: Resolve Shortcut Conflict
pl: Rozwiąż sprzeczne skróty

[ctx: @action:button]
en: Reassign
pl: Przypisz ponownie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Navigation
pl: Poruszanie się

en: View
pl: Widok

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Applications
pl: Programy

en: Commands
pl: Polecenia

en: System Services
pl: Usługi systemowe

en: Common Actions
pl: Częste działania

[ctx: @action:button Import shortcut scheme]
en: Import…
pl: Zaimportuj…

[ctx: @action:button]
en: Cancel Export
pl: Anuluj eksportowanie

[ctx: @action:button Export shortcut scheme]
en: Export…
pl: Wyeksportuj...

en: Cannot export scheme while there are unsaved changes
pl: Nie można wyeksportować zestawu, gdy istnieją niezapisane zmiany

en: Select the components below that should be included in the exported scheme
pl: Poniżej zaznacz składniki, które mają znaleźć się w eksportowanym zestawie.

[ctx: @action:button Export shortcut scheme]
en: Export
pl: Wyeksportuj

[ctx: @action:button Add new shortcut]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

[ctx: @action:menu End of the sentence 'Add New Application…']
en: Application…
pl: Aplikacja…

[ctx: @action:menu accessible]
en: Add new application
pl: Dodaj nową aplikację

[ctx: @action:menu End of the sentence 'Add New Command or Script…']
en: Command or Script…
pl: Polecenie lub skrypt…

[ctx: @action:menu accessible]
en: Add new command or script
pl: Dodaj nowe polecenie lub skrypt

[ctx: @option:check accessible export shortcuts %1 is application/group name]
en: Export %1
pl: Wyeksportuj %1

[ctx: @action:button accessible %1 is the name of a custom command]
en: Edit command for %1
pl: Zmień polecenie dla %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the text of a custom command]
en: Edit command for %1
pl: Zmień polecenie dla %1

[ctx: @action:button accessible %1 is the name of a shortcut category]
en: Remove all shortcuts for %1
pl: Usuń wszystkie skróty dla %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the text of a shortcut category]
en: Remove all shortcuts for %1
pl: Usuń wszystkie skróty dla %1

[ctx: @action:button accessible]
en: Undo deletion
pl: Wycofaj usuwanie

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo deletion
pl: Wycofaj usuwanie

en: No items matched the search terms
pl: Żaden z elementów nie pasuje do wyszukiwanego wyrażenia

en: Select an item from the list to view its shortcuts here
pl: Wybierz element z listy, aby obejrzeć tutaj jego skróty

en: Export Shortcut Scheme
pl: Wyeksportuj zestaw skrótów

en: Import Shortcut Scheme
pl: Zaimportuj zestaw skrótów

[ctx: Template for file dialog]
en: Shortcut Scheme (*.kksrc)
pl: Zestaw skrótów (*.kksrc)

en: Edit Command
pl: Edytuj polecenie

en: Add Command
pl: Dodaj polecenie

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Enter a command or choose a script file:
pl: Wpisz polecenie lub wybierz plik skryptu:

[ctx: @label:textbox A shell command]
en: Command:
pl: Polecenie:

[ctx: @label:textbox accessible]
en: Command
pl: Polecenie

[ctx: @action:button]
en: Choose…
pl: Wybierz…

[ctx: @action:button accessible]
en: Choose script file
pl: Wybierz plik skryptu

[ctx: @label:textfield Human-readable name given to a shell command]
en: Name:
pl: Nazwa:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter name here
pl: Tutaj wpisz nazwę

[ctx: @title:window]
en: Choose Script File
pl: Wybierz plik skryptu

[ctx: Filename filters for file dialog. Do not translate any of the filename extensions]
en: Script files (.sh, .bash, .zsh, etc.) (*.*sh)
pl: Pliki skryptowe (.sh, .bash, .zsh, etc.) (*.*sh)

en: Select the scheme to import:
pl: Wybierz zestaw do zaimportowania:

en: Custom Scheme
pl: Własny zestaw

en: Select File…
pl: Wybierz plik...

en: Import
pl: Zaimportuj

en: Editing shortcut: %1
pl: Zmienianie skrótu: %1

en: No active shortcuts
pl: Nie przypisano żadnego skrótu

[ctx: %1 decides if singular or plural will be used]
en: Default shortcut | Default shortcuts
pl[0]: Domyślny skrót
pl[1]: Domyślne skróty
pl[2]: Domyślne skróty

en: No default shortcuts
pl: Brak domyślnych skrótów

en: Default shortcut %1 is enabled.
pl: Domyślny skrót %1 jest włączony.

en: Default shortcut %1 is disabled.
pl: Domyślny skrót %1 jest wyłączony.

en: Custom shortcuts
pl: Własne skróty

[ctx: @action:button accessible]
en: Delete shortcut
pl: Usuń skrót

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete this shortcut
pl: Usuń ten skrót

[ctx: @action:button Add custom shortcut]
en: Add…
pl: Dodaj…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add custom shortcut
pl: Dodaj własny skrót

[ctx: @action:button accessible]
en: Cancel capturing shortcut
pl: Przerwij nadawanie nowego skrótu

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel capturing of new shortcut
pl: Przerwij nadawanie nowego skrótu
